Mūziķa Pudnika mīļotā Inga izlēmusi kļūt par “influenceri”, kamēr pats palicis bez darba

23 komentāri
Mūziķa Pudnika mīļotā Inga izlēmusi kļūt par “influenceri”, kamēr pats palicis bez darba
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Līdz ar ārkārtas stāvokļa izsludināšanu apsīkusi rosība arī izklaides biznesā. Bez darba palicis ne viens vien šovbiznesa darbonis. Mūziķim un pasākumu vadītājam Kasparam Pudnikam nenovērtējamu atbalstu šajā pārbaudījumiem pilnajā laikā sniedz mīļotā Inga, kura pēc panākumiem tiešsaistes tirdzniecībā izlēmusi kļūt par “influenceri”.

Kaspara Pudnika un Ingas Prokofjevas mīlas stāsts sākās pirms trīs gadiem, kaut attālināti viens par otru interesi izrādījuši jau 10 gadus.

”Lai pirmo reizi satiktu viens otru, katram bija savs līkloču ceļš. Man ļoti žēl, ka nesatikāmies agrāk. Tik daudz reižu viņš aicināja mani uz tikšanos, bet es biju attiecībās vai biju brīva un nebiju gatava kam jaunam.

Varu pateikt vienu, viņš ir mana īstā mīlestība, kuru tik ilgi gaidīju. Viņš ir manas dvēseles cilvēks,” Skaties.lv stāsta Inga.

Viņa gan steidz paskaidrot, ka, iepazīstot Kasparu, pati vēl bija aizņemtas meitenes statusā, bet viņam bijušas daudzas pielūdzējas. ”Līdz ar to gadu mēs viens otram sirdi neatklājām, bet mīlējām viens otru. Baidījāmies viens no otra, jo esam ļoti līdzīgi. Abi esam viltīgi, kaislīgi un līderi,” stāsta mūziķa draudzene.

Uzsākot kopdzīvi, sarežģījumu nav trūcis. ”Varēja just, ka Kaspars sen nav dzīvojis nopietnās attiecībās. Es pat teiktu, nekad. Viņš nemācēja dāvināt ziedus, lutināt, bija pazaudējis savu romantisko pusi.

Man tas ir liels gandarījums, jo tagad viņš ir labākais vīrietis pasaulē. Esmu apdāvināta ar ziediem, uzmanību un mīlestību. Domāju, ka esam atraduši viens otru,” saka sieviete.

Tomēr mīlnieki savas kopdzīvi nav steiguši noformēt oficiāli. Kā atzīst Inga, viņai lielas un plašas kāzas nav būtiski, bet mīļotais vēlas, lai tās būtu vērienīgas.

”Es būtu bijusi gatava uzvilkt džinsu bikses, baltu T kreklu, sarakstīties un braukt ceļojumā. Nosvinēt mazā ģimenes lokā. Bet Kaspars ir vakara vadītājs. Viņš ir vadījis tik plašas, skaistas kāzas, ka viņam ir sapnis, lai arī paša kāzas būtu lielas un grandiozas,” saka Inga.

Tāpat Inga atklāj, ka bijusi arī gaidībās, bet bērniņam nākt pasaulē nav bijis lemts. ”Auglis neattīstījās. Tas bija grūts un ļoti bēdīgs pārbaudījums. Bet visam savs laiks. Mēs vēlamies kļūt par vecākiem, Kaspars vairāk. Es vēl gribu attīstīties. Bet gadiņa laikā man vajadzētu jau nobriest,” saka mūziķa draudzene.

Līdz ar ārkārtas situāciju cilvēkiem priekšā daudz izaicinājumu, un Kaspars ir starp tiem, kuri patlaban palikuši bez darba.

”Viņam ir liegts uzstāties koncertos un vadīt pasākumus. Lasīju, ka daudzās ģimenēs rodas konflikti, jo jāatrodas 24 stundas kopā, kā arī naudas trūkuma dēļ. Mums savukārt šādu problēmu nav. Tieši otrādi, attiecībās viss kļūst aizvien labāk. Protams, ka ir iekrājumi, kas mūs glābj. Man prieks, ka īsi pirms robežu slēgšanas paguvām aizbraukt uz Lietuvu un atpūsties. Šobrīd ļoti pietrūkst ceļojumu.”

Ingas profesija saistīta ar matu pieaudzēšanu un matu taisnošanu ar keratīnu. ”Šobrīd ar to nevaru nodarboties un esmu pārsteigta, katru dienu skatoties, ka meitenes meklē, kur veikt skaistumkopšanas procedūras. Apdomājieties, vai jūsu nagi, mati un skropstas ir tā vērtas? Es uzskatu, ka tas ir ļoti bezatbildīgi gan pret sevi, gan apkārtējiem. Meitenes ir bez dzīves pieredzes un ļoti neapdomīgas, neuztver situācijas nopietnību,” teic Inga.

Laikā, kad apstājusies rosība skaistumkopšanas nozarē, sievietes galvenais iztikas avots ir tirgošanās internetā. ”Pārdodu augstas kvalitātes apģērbu, ko šujam pēc pasūtījuma Polijā. Plānos ir atvērt savu showroom, bet tie uz laiku jāatliek maliņā.

Šobrīd pārdošana internetā ir ļoti aktuāla un jāsaka, ka iet labi. Esmu izlēmusi arī kļūt par influenceri, līdz arto esmu sākusi intensīvi darboties ”Instagram”.

Jau piedalos skaistuma, produktu reklamēšanā. Un, lai cilvēkiem radītu prieku, rīkoju konkursus,” par savu ikdienu stāsta Inga.

Lai arī mīļotajam Kasparam patlaban ir daudz brīva laika, Inga neuzskata, ka viņam mājās būtu jādara sieviešu darbi.

”Viņš vienmēr ir palīdzējis man nomazgāt traukus un, ja palūdzu, palīdzēt ēdiena gatavošanā. Nekas nav mainījies, bet vīrietim ir jāpaliek par vīrieti. Vairāk cenšos mudināt viņu, nepazaudēt radošo pasauli. Mudinu rakstīt dziesmas, rakstus un mājās spēlēt vijoli, lai nepazaudētu profesionālās iemaņas.

Gribētu viņu arī ievirzīt veselīgākā dzīvesveidā, kas vairāk saistīta ar ēšanu un sportiskām aktivitātēm. Tas gan, vēl nav izdevies,” norāda Inga.

Viņa uzskata, ka krīze tik ātri nebeigsies. Tāpat cilvēki neizprot, cik ilga tā būs. ”Tas noteikti būs ne mazāk kā gadu. Līdz ar to jāstrādā vairāk nekā jebkad un jāmeklē risinājumi. Sēdēt ar nolaistām rokām un gaidīt, panākumus nenesīs,” rezumē Inga.