4 komentāri

Strauju popularitāti gūstošā pašmāju grupa ”Mo Aspen” šonedēļ izdevusi mūzikas video ”I Remember” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kas pie klausītājiem dosies jau šomēnes.

Lai gan dziesma ”I Remember” vēsta par skaistu attiecību izbeigšanos un visu jauko mirkļu lološanu atmiņās, tā izceļas ar enerģisku skanējumu un tikpat dzīvi apliecinošu klipu.

”Dziesmā apvienots vairāku emociju kontrasts, kuru pavada melodiskas un ātras ģitāru partijas, radot agresīvu, bet vienlaicīgi arī gaišu un motivējošu atmosfēru,” skaidro mūziķis.

Līdz šim ”Mo Aspen” no gaidāmā albuma izdevusi četras dziesmas, no kurām trīs vizualizētas.

”Mo Aspen” jau paguvusi izpelnīties atzinību, tiekot ievietota vairākos vietējos jauno un cerīgo mūziķu topos, kā arī pievērsusi vairāku starptautisko mūzikas apskatnieku uzmanību. Tā tiek uzskatīta par vienu no daudzsološākajiem Latvijas jaunajiem māksliniekiem.

”Mo Aspen” ir latviešu dziedātājs Modris Apse (grupas līderis – vokāli, multiinstrumenti, producēšana), kurš darbojās arī apvienībā ”Anomaly Machines”, un Laura Lāce jeb Laura6100.

Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi meklē moaspen.com, kā arī dziedātāja ”Facebook” profilā!

Noskaties!

TOP komentāri

  • Ķezis
  • grebenis
  • Jana
    0 0 0

    Jana

    Tas brīdis, kad gaidi sākumā balādi, bet tad sākās. Jāsaka, ka visai skanīgi. Iepriekš nebiju pamanījusi, paskatījo iepriekšējo dziesmu, tā vēl labāk patika. Bet nu varbūt tāpēc, ka maz klausos ģitāru dziesmas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl