Mīļi foto: Laura Raila mazajam dēliņam velta aizkustinošu vēstuli

Mīļi foto: Laura Raila mazajam dēliņam velta aizkustinošu vēstuli
NIKA EGOROVA

Dziedātāja Laura Raila iemūžina savu mazo dēliņu dažādās fotosesijās, lai, Lūkasam pieaugot par bērnību, paliktu skaistas atmiņas. Laura uzrakstījusi puisēnam aizkustinošu vēstuli un publiskojusi to kopā ar skaistām fotogrāfijām!

Vēstule paspilgtināta ar zīmīgām fotogrāfijām. Bildēs Lūkass redzams nedēļas vecumā, kā arī gada un vienas nedēļas vecumā – tādā veidā starp bilžu uzņemšanas mirkļiem starpposms ir tieši gads!

Dziedātāja Laura Raila kāzu gadadienu nosvin pie Melnās jūras

Baloni, automašīna un svētku torte. Dziedātāja Laura Raila nosvin dēla pirmo dzimšanas dienu

”Manu mīļo mazulīt, tu tik ātri paliec liels! Nevienu mazu mirklīti nežēlojos, ka katru vakaru tevi iemidzinu, nežēlojos, par negulētām naktīm, man tik ļoti patīk skatīties uz tevi, būt blakus,” sociālajos tīklos raksta Laura.

Ierakstu dziedātāja turpina, sakot, ka tāpēc jau ir dēliņš, lai par viņu rūpētos un reizi pa reizei savas vēlmes atliku maliņā, jo mazulis ir viņas un vīra lielākā vēlēšanās!

”Man nerūp neviens izteikums – pieradīs, nevarēsi atradināt! Kamēr tu esi maziņš, tu drīksti pie visa pierast, tev viss ir jauns un mūsu (mans un tēta) galvenais uzdevums ir – likt justies tev labi, būt mīlētam un lolotam. Es ticu un zinu, ka paaugoties tu to novērtēsi un mūsu saikne būs ļoti cieša,” mīļi turpina Laura.

Skati kā no šokolādes reklāmas! Laura Raila bauda Austrijas skaistumu

Laura atklāj, ka gads bijis pilns nevainīgu smieklu, mīļu apskāvienu un pozitīvas enerģijas!

”Kādu dienu ar ģimeni un auto iebraucām Vecrīgā, šim auto, starp citu, nevajag stāvēšanas atļauju, tas ir vienvietīgs, nu labi, ja dēlēns vēlēsies, var uzaicināt meiteni pasēdēt blakus,” fotosesiju raksturo Laura.

Dziedātājas Lauras Railas deviņus mēnešus vecais dēliņš sācis strādāt