Mīļa fotogrāfija! Māra Upmane-Holšteine nosvin jaunākās atvases pirmo dzīves nedēļu

23.maijā pasaulē nāca dziedātājas Māras Upmanes-Holšteines un dziesminieka Goran Gora trešā atvase – meita Hanna. Trīs dienas pēc dzemdībām māte un meita jau atradās mājās. Ar sirsnīga foto palīdzību Māra atzīmē meitiņas pirmo dzīves nedēļu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Silvija

  Silvija

  Visu cieņu šai brīnišķīgai ģimenei.Inteliģence,intelekts,sirsnība.Prieks par Jums
 • Es

  Es

  Nu woow! Kaut kas nebijis... Visa šī lielā publikācija ir japiebremzē. Un mātēm derētu zināt un atcerēties, ka mūsdienās internets var pagaidīt, emocijas var izpaust arī dzīvē sev tuvajiem, nevis visiem kas pakaļ skrien. Ar tik trausliem un maziem bērniņiem manuprāt visa tā interneta padarīšana nav vajadzīga tik uzstājīga. Un lepoties ar tikko dzimušu mazulīti visiem pa acu galam ir pilnīgi nevajadzīga.
 • cik var?

  cik var?

  Kā noriebusies šī neglītā sieviete un viņas neglītais vīrietītis! Ko var bāzties nepārtraukti virsū? Tagad par šiem ik nedēļu būs info? Pretīgi vienkārši!
  • skaisti

   skaisti

   maacieties visi dziedoni no vinas ,,,skatuve iisa a beerni uz visu muuzu ,,skaistums aatri nozied bet beerni to zioedo mammiiiteem jaunaam ...NESKAUD LUUDZU ,ja jo man noriebusies tava negatiivaa nostaaja
 • ????

  ????

  Kā var netikt ar visu galā ? Tikai vājas un slinkas sievietes netiek galā ar darbim un bērniem . Man arī ir 3 bērni ar nelielām vecuma starpībām,toreiz vēl bija 2 govis , buļļi un cūkas kūtī ! tēvs uz gultas . Ar visu tiku galā - nebija variantu.
  Jaunās sievietes-nedzemdējiet ja bērnu audzināšana ir nepanesama .
 • milda

  milda

  beidziet tacu radit to riebigo purnu kuram interese cik vina sprauz un cik vina dzemde divi dalbajobi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!