Mīļa fotogrāfija! Māra Upmane-Holšteine nosvin jaunākās atvases pirmo dzīves nedēļu

6 komentāri
Mīļa fotogrāfija! Māra Upmane-Holšteine nosvin jaunākās atvases pirmo dzīves nedēļu
INSTAGRAM

23.maijā pasaulē nāca dziedātājas Māras Upmanes-Holšteines un dziesminieka Goran Gora trešā atvase – meita Hanna. Trīs dienas pēc dzemdībām māte un meita jau atradās mājās. Ar sirsnīga foto palīdzību Māra atzīmē meitiņas pirmo dzīves nedēļu.

Māra pirmajā meitiņas dzīves nedēļā tikusi arī pie brīvā laika, kad devusies īsā pastaigā. Pastaigas laikā viņa baudījusi bulciņu un kafiju pie dabas, tādā veidā sakārtojot domas.

Ar mīļa foto palīdzību Upmane-Holšteine paziņo, ka atgriezusies mājās no Dzemdību nama

”Piecpadsmit minūšu randiņš ar sevi. Pastaiga ārā, it kā pirmo reizi! Ceriņi novītuši un visas skaņas šķiet ”hiperbolizētas”. Un vēl līst. Cik simboliski,” ierakstu komentē Māra.

Nedēļas laikā māmiņa jau ir palikusi viena mājās ar visām trim atvasēm. Fotogrāfiju, kurā apskatāma mājās valdošā nekārtība, Māra publiskojusi sociālā tīkla ”Instagram” stāstos. Tas ir veids kā mūziķe parādījusi – kā tas ir palikt mājās ar trim maziem bērniem.

Māra Upmane-Holšteine laidusi pasaulē meitiņu

Mazās Hannas pirmo dzīves nedēļu dziedātāja nosvinējusi, publiskojot mīļu fotogrāfiju, kurā redzama skūpstam meitiņas pēdiņas. Bilde izstaro mīlestību, maigumu un trauslumu.

Fotogrāfijā redzams arī īpašs gredzens, jeb noslēpumu turētājs, to dziedātāja iegādājās vēl, pirms publiski atklāja, ka gaida trešo bērnu.