Miks Galvanovskis piedāvā emocionālu mūzikas video ”Sev ienaidnieks”

2 komentāri
Miks Galvanovskis piedāvā emocionālu mūzikas video ”Sev ienaidnieks”
EDIJS ANDERSONS

Mūziķis Miks Galvanovskis šopavasar izdevis emocionālu videoklipu un piesaka sevi, kā pats uzsver, Latvijas mūzikā vēl nedzirdētā žanrā – simfoniskajā rokā.

Mūziķis un aktieris Miks Galvanovskis plašākas sabiedrības novērtējumam piedāvā savu jaunāko dziesmu ”Sev ienaidnieks”. Ar šo kompozīciju viņš vēlas sevi parādīt jaunā gaismā un, iespējams, ieviest jaunas vēsmas latviešu mūzikā.

”Manuprāt, šī dziesma pārstāv Latvijas mūzikā līdz šim vēl īsti nedzirdētu žanra paveidu, ko varētu dēvēt par simfonisko roku,” Skaties.lv klāsta mūziķis.

Dziesmu Miks raksturo kā vienu no personiskākajām un patiesākajām, ko jebkad uzrakstījis, un arī pati dziesma neesot salīdzināma ar nevienu citu līdz šim radīto viņa darbu.

”Šis nav par iemīlēšanos vai kādu mirkļa ekstāzi. Dziesma ir par cilvēka sajūtu gammu, kādu zaudējot – par zaudējumu, pārdzīvojumu un sāpēm, ko tas nes,” par jauno skaņdarbu izsakās Miks.

Dziesma “Sev ienaidnieks” ir viena no Mika Galvanovska EP albuma “No 2-5” dziesmām.

Dziesmas videoklipu mūziķis veidojis sadarbībā ar augsti novērtēto filmētāju Elvi Lāci, dejotāju un studijas ”Body language” izveidotāju Pegiju Geidāni, gaismu māksliniekiem Endiju Koškinu un Jāni Semjonovu, kā arī grima mākslinieci Ilutu Reinbergu.

Savukārt dziesmas tapšanā piedalījusies liela komanda producenta Reiņa Briģa vadībā, čelliste Erna Daugaviete, tromboniste Laura Rozenberga un citi.

Miks Galvanovskis Latvijas mūzikā sevi pieteica 2015. gada nogalē kā solists grupā “Ne citu rīt”. 2016. gadā viņš uzsāka savu solo karjeru, izdodot dziesmu “Pamosties vienam”, gadu vēlāk startēja ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē. Izveidojis projektu “Jauno mūziķu apvienība”.

Sadarbojoties ar Latvijas labākajiem producentiem, mūziķis izdevis dziesmas latviešu un angļu valodā. 2018. gada 28. aprīlī “Spīķeru koncertzāle” dziedātājs prezentēja savu debijas albumu “In Pieces”, bet 2019. gada 23. augustā – savu otro albumu “No 2-5”.