”Mēs darām lielu darbu, esam mammas!” Adriana Miglāne uzrunā visas jaunās māmiņas

14.augustā dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļuva par māmiņu pirmdzimtajam. Pasaulē nāca dēliņš, kura vārdu laimīgā māmiņa vēl nav atklājusi. Adriana uzrunā māmiņas!

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Princesite
 • e

  e

  músdienu vecenes tá to uzsver,itká gadimtiem pirms tam sievietes nebutu bijusas mammas,sviests .grib laikam medaøu par to ,ka atvera kájas plati vala un lava iespermot
  • Meitene

   Meitene

   Protams, ka gribam medaļas un godarakstus. Uz dzemdībām velkam līdzi vīru un bērna tēvu, lai redz kāda es varone dzemdējoties.
  • Gaismiņa
 • Ese

  Ese

  Tad kad vajadzēja atplest uzcept bēbi un sadzemdēt, tad uz beztabu neskrēji sūdzēties un čīkstēt. Ko ta tagad kauc velna rupuCs?
 • Man mājās ir 3!!!

  Man mājās ir 3!!!

  Bērni un māja spīd un laistās. Sieva gan drēbes izmazgāju, gan ar trim aizgājusi uz veikalu. Kotletes un salāti mājās sataisīti. Bērniem mutes nomazgātas un nagi nogriezti. Kur šitā ar vienu!!! nevar savākties?!? Laikam jau slinkums.
 • Edgars

  Edgars

  Kur tādas reti tupas miglānes ceriņu pāri un kiviči rodas?! Kauns un negods.
 • Muļkjēm

  Muļkjēm

  Bērnus audzināt nav darbs. Tā nav naudas pelnīšana. Dievs sievietei devis funkciju būt mātei. Debbbīlas jūs mulkjes esiet. Par bērnu iznēsāšanu pieprasa algu. Tikai tuparillām slinkām pamulkjēm mājās ir bardaks līdz griestiem.🤕💩🙋‍♀️🤮🥴
 • pārdomas

  pārdomas

  Kādu debilismu šis skuķis atkal lej...... ..........”Ir tikai normāli, ka kādu dienu izlietne ir pilna ar traukiem, veļas grozs pilns, putekļi nav notīrīti un miskaste iet pāri! Mēs darām lielu darbu, esam mammas!” tā Adriana.

  Normālām mātēm , kuras nav tik slinkas, ir gan trauki nomazgāti, gan putekļi noslaucīti, gan grīdas izmazgātas, gan visiem pusdienas pagatavotas! Varu iedomāties kādā cūkustallī un smirdoņā skuķis dzīvo! Tad jau pati arī nemazgājas un smird, jo nav laika mazgāties, jo skuķis darot lielu darbu -viņa esot māte! Laikam vienīgā uz pasaules? :DD Visas nav tik slinkas kā šis skuķis! Ko skuķis darītu, ja sadzemdējusi būtu trīnīšus?
  Adrijāne! Atklāšu tavai tukšai galviņai lielu noslēpumu !-Būt par māti NAV slimība!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!