Mēnesis līdz dzemdībām! Katrīne Lukins atklāj savus grūtniecības laika ēšanas paradumus

1 komentārs
Mēnesis līdz dzemdībām! Katrīne Lukins atklāj savus grūtniecības laika ēšanas paradumus
INSTAGRAM

Jau pēc mēneša dziedātāji Katrīne Lukins un Oskars Millers kļūs par vecākiem pirmdzimtajam. Pāris gaida dēla dzimšanu. Pēdējā grūtniecības mēnesī Katrīne pastāsta par saviem ēšanas paradumiem.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katrīne stāsta, ka ēd visu, ko vēlas – neiespringstot par diētām un citām lietām.

Dziedātāja Katrīne Lukins gaidību laika izskaņā ļāvusies jutekliskai fotosesijai

Foto: INSTAGRAM

Mīļš foto: Katrīne Lukins parāda augošo grūtnieces vēderiņu

Dziedātāja zina, ko grūtniecības laikā nevajadzētu ēst, kas nav veselīgi, šos ēdienus viņa ir izslēgusi no ēdienkartes.

Brīžiem prasās salātus un dārzeņus, ir dienas, kad gribas burgerus un pankūkas ar ”Nutellu”.

”Pēdējā laikā man ļoti kārojas grieķu jogurts ar svaigām ogām. Gandrīz katru rītu tās ir manas brokastis. Bieži vien našķējos ar zaļajiem āboliem, banāniem un zemesriekstu sviestu,” atklāj Katrīne.

Lielu sajūsmu grūtnieces garšas kārpiņām rada dārzeņu sautējums, to viņa var ēst ļoti, ļoti daudz un par to nebēdā, kā nekā ēd par diviem.

Pie sirds iet arī avokado, suši un lakrica. Mūziķe zina, ka daudziem latviešiem negaršo lakrica, bet viņa pa pusei ir zviedriete un Zviedrijā lakrica ir iemīļota.

Dziedātāja Katrīne Lukins atklāj, kā norit viņas grūtniecība

”Lietoju arī dzelzi un D vitamīnu. Abas šīs lietas manā ķermenī ir mazliet par maz, bet tas ir normāli, esot mazuļa gaidībās,” skaidro Katrīne.

Mūziķes saderinātais, dziedātājs Oskars Millers tikai divas reizes ir vēlu vakarā braucis uz veikalu. Vienu reizi viņai gribējies avokado, otro reizi mango.

Ar sportu Katrīne nenodarbojas, grūtniecības sākuma posmā ārsts teicis, ka viņa nedrīkst sportot. Topošā māmiņa uztur sevi formā, pastaigājoties ar suņiem.

Pirmo dzīves laiku jaundzimušajam nebūs sava istaba, mazulis gulēs gultiņā blakus vecākiem. Katrīne apzinās, ka mazulis naktī bieži celsies, vēlēsies ēst un viņai ērtāk un drošāk būs ja dēls atradīsies līdzās.

Video: mūziķu pāris Katrīne Lukins un Oskars Millers atklāj gaidāmā mazuļa dzimumu

”Man ir sajūta, ka mums būs ļoti aktīvs dēls. Viņš vēderā ļoti daudz kustās un spārdās. Mājās daudz dziedu, dēls to dzird un iepazīst gan mūziku, gan manu balsi,” sajūsminās Katrīne.

Topošā māmiņa internetā skatās daudz video par bērnu nākšanu pasaulē, grūtniecību un mazuļa pirmo dzīves laiku. Tas ir veids, kā mūziķe izglītojas un gatavojas bērna ienākšanai dzīvē.

Neskatoties uz to, ka līdz dzemdībām vēl vesels mēnesis somas jau sapakotas un viņa ir gatava, doties uz dzemdību namu.

Nākamajā nedēļā vēl jāaizbrauc pēc bērna gultiņas un automašīnas sēdeklīša, tad pāris ir gatavi mazuļa ienākšanai ģimenē.

1 komentārs