Meloni pastāsta par gadījumu, kad sašutumu izraisījusi viņa sliktā krievu valodas prasme

Dziedātājs, pasākumu vadītājs, TV personība Roberto Meloni ir ļoti iecienīts mākslinieks, kuru izvēlas dažādu ballīšu vadīšanai. Slavenība vada gan uzņēmumu jubilejas, svētku balles, kāzas, kāzu gadadienas, dzimšanas dienas un tas viss piesaista dažādus klientus. Roberto pastāsta par gadījumu, kad pārsteigumu radījusi viņa krievu valodas nezināšana augstākajā līmenī.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • anna

  anna

  To jau tikai stulbie krievi var pieprasīt - runāt viņu valodā. Cilvēks, atbraucis no Itālijas, iemācās runāt latviešu valodā, bet sūda krievi, kuri šeit dzīvo gadu desmitus, nespēj pat trīs vārdus iemācīties. Un tad brīnās, ka viņu ciest nevar. Vajag ar cieņu izturēties, nevis tēlot nez kādus apspiestos ''savā valstī''.
 • to hahaha

  to hahaha

  Kad pēdējo reizi biji kādā Rīgas restorānā vai viesnīcā? Vari 3x minēt kādā valodā tevi tur uzrunā! Tajā pašā, kurā tev lielveikalos uzmācas apšaubāmas parfimērijas pārdevēji un Centrāltirgū - kontrabandas tirgotāji! Neuzmanīgi izvēloties taksometru, krievu valoda vispār būs VIENĪGĀ iespējamā opcija saziņai ar šoferi!
  Puškins, protams, būtu sajūsmā, ka kaut kur ārpus Krievijas katra bāba zina "moloko" un "mjaso", bet labāk padomā kas Rainim būtu sakāms par "maiseņš ņevajaga?" visos Rīgas veikalos!
  • ģēnijam

   ģēnijam

   Netirgojos ar nevienu kurš mani uzrunā krieviski. Nebraukāju ar taksometriem un iepirkumus lieku savā somā. Rainim par mani nav jākaunās. Neesmu tik turīga lai dzīvotos par restorāniem un viesnicām.
   • Vispār jau

    Vispār jau

    stāsts nav par turīgumu, bet daža laba tik ietiepīgi sēdēs savā pašpārliecinātības mucā un pa spundi mācīs visus dzīvot!
    Ar 4 kļūdām 2 rindiņās - tur ne tikai Rainis, bet pat madāmas latviešu valodas skolotāji kapā griežas otrādi!
 • neuztraucies, Roberto

  neuztraucies, Roberto

  Es krieviski protu tikai "iģi damoi, vaņka!", "joptvoi maļ!", "atdai časī!" un "pašol nahuj!".
 • muahaha

  muahaha

  Lasīt vietējos likumus un prast "oficiālo" valodu, ir ļoti apsveicami, bet kā var gadiem dzīvot LV un joprojām nezināt, ka reālā valsts valoda tur ir krievu?
  • hahaha

   hahaha

   Neuztraucies par Roberto. Es esmu dzimusi Latvijā un nesaprotu vairāk kā vārdus "rabota"," marožinka"," vodučka", "maļčik" un "paļčik", "babuška", "maloko", "ģevučka", "hļeb" un "mjasa". Pat Puškins priecātos par manām zināšanām. Es apbrīnoju Tavas zināšanas valsts valodā. Tas ka Tu proti vienu svešvalodu, manās acīs Tevi padara par ģēniju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!