Meloni pastāsta par gadījumu, kad sašutumu izraisījusi viņa sliktā krievu valodas prasme

7 komentāri
Meloni pastāsta par gadījumu, kad sašutumu izraisījusi viņa sliktā krievu valodas prasme
INSTAGRAM

Dziedātājs, pasākumu vadītājs, TV personība Roberto Meloni ir ļoti iecienīts mākslinieks, kuru izvēlas dažādu ballīšu vadīšanai. Slavenība vada gan uzņēmumu jubilejas, svētku balles, kāzas, kāzu gadadienas, dzimšanas dienas un tas viss piesaista dažādus klientus. Roberto pastāsta par gadījumu, kad pārsteigumu radījusi viņa krievu valodas nezināšana augstākajā līmenī.

Ar savām pārdomām Roberto dalījās sociālajos tīklos, paziņojot, ka viņam nav nekas pret krievu vai kādu citu valodu, bet gan pret cilvēku inteliģences trūkumu.

Roberto Meloni beidzot izlēmis iegaumēt aukstās zupas krāsu salikumu un garšu

Saulaini foto: Roberto Meloni bauda brīvdienas Kanāriju salās

Mūziķim piedāvāts vadīt privātu pasākumu angļu un krievu valodās, bet viņa atbilde – atvainojos, bet tik labi krieviski es nerunāju, radījusi pārsteigtu sejas izteiksmi un aizvainojumu.

Uzņēmuma sekretāre teikusi – kā tā var būt, latviski ļoti labi runā, bet krieviski – nē?

”Es gribu tiem dažiem cilvēkiem, jo te runa ir par cilvēka inteliģenci, ne tautību, atgādināt, ka es pārcēlos dzīvot uz Latviju pirms 18 gadiem, tāpēc mācījos valsts valodu,” tā Roberto.

Roberto piebilst, ka viņam ir bakalaura grāds filoloģijā un viņš runā četrās vai piecās valodās, jo valodas ir bagātība, bet prasta uzvedība gan nē.

Ieraksts izpelnījies daudz atbalsta vārdus, viedokļu krustugunis un ar to dalījušies vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku.

Roberto Meloni atklāj savu kāzu vadīšanas pieredzi