Martins Gariks, Bono un Edžs ieraksta ”UEFA EURO 2020” oficiālo dziesmu

0 Komentāru
Martins Gariks, Bono un Edžs ieraksta ”UEFA EURO 2020” oficiālo dziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Holandiešu mūziķis un dīdžejs Martins Gariks (Martin Garrix) kopā ar Bono un Edžu no grupas “U2” radījuši “UEFA EURO 2020” turnīra oficiālo dziesmu “We Are The People”, ko izdevusi ierakstu kompānija “Sony Music”.

Pēc vairāk nekā gadu ilgas gaidīšanas dziesma ir pieejama klausītājiem visās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

Dziesmas ”We Are The People” tapšanas process ilga trīs gadus un jau agrīnajā tās stadijā Garikam škita, ka Bono vokāli perfekti tajā iederētos. Viņa cerības attaisnojās. Bono un Edžs piekrita ne vien piedalīties dziesmas ierakstā, bet Bono arī sarakstīja tai vārdus un melodijas, savukārt Edžs pievienoja vadošos ģitāras akordus.

”Radīt mūziku vienam no lielākajiem sporta notikumiem pasaulē kopā ar Bono un Edžu bija neatkārtojama pieredze. Esmu ļoti lepns par to, ko esam kopā paveikuši un patīkami satraukts beidzot ar šo dziesmu dalīties!” komentē Martins Gariks.

”We Are The People” atspoguļo pozitivitāti, cerību un apņēmību, kas nepieciešama jebkurai komandai, lai gūtu veiksmīgus rezultātus turnīrā, kā arī piedāvā kopā būšanas sajūtu, kas ir ”UEFA EURO 2020” turnīra motīvs – saliedētība. Pirmo reizi ”Euro” turnīra vēsturē, tas tiks izspēlēts viscaur kontinentam, kas arī pasvītro iepriekš minēto saliedētības tematiku.

0 Komentāru