Markus Riva un Samanta Tīna piedāvā sava jaunā hita videoklipu

1 komentārs
Markus Riva un Samanta Tīna piedāvā sava jaunā hita videoklipu
PUBLICITĀTES FOTO

Oktobra izskaņā pirmatskaņojumu piedzīvoja pirmais Markus Rivas un Samantas Tīnas duets ar nosaukumu ”Man nesanāk”. Skaņdarbs īsā laikā izpelnījies lielu klausītāju atzinību un izraisījis plašu interesi par šo savienību arī ārpus Latvijas robežām. Nu skatītāju un klausītāju vērtējumam tiek nodots arī dziesmas video.

Iniciatīva un video stāsta ideja pieder pašam Markum, savukārt klipa māksliniecisko noformējumu viņš uzticējis režisoram Pāvelam Trebuhinam, ar ko sadarbojas jau ilgus gadus.

”Sastrādāties ar Samantu ir viegli un patīkami – esmu ļoti priecīgs, ka viņa uzticējās manām idejām un ļāvās video parādīties arī sev varbūt mazliet neierastākā ampluā,” stāsta Markus.

”Būt ar viņu kadrā ir vienkārši kaifs – kameras Samantu mīl, un ikkatru klipa sekundi caurstrāvo viņas šarms un enerģija.”

”Lai gan sākotnēji man kā cilvēkam, kas pieradis vadību ņemt savās rokās, bija mazliet neierasti pilnībā ļauties Markus idejām, uzticēties viņa izvēlētajiem stilistiem un filmēšanas komandai, es tomēr paļāvos un esmu sajūsmināta par rezultātu – stilistu darbs un izvēlētie tērpi bija izcili, esmu iepazinusi jaunus dizainerus, ar ko sadarbošos arī turpmāk, komanda bija ārkārtīgi profesionāla un esmu ļoti apmierināta ar šo sadarbību un padarīto darbu”, stāsta Samanta.

Video redzami vairāki ekskluzīvi zīmola ”Fyodor Golan” tērpi – šo modes zīmolu, kam raksturīgs drosmīgs rokraksts un spilgtas krāsas, izveidojis dizainers no Latvijas Fjodors Podgornijs, un to iecienījušas tādas slavenības kā Lady Gaga, Madonna, Rita Ora, Blackpink un citi.

Kā ziņots, ”Man nesanāk” ir trešais singls no gaidāmā Markus Rivas studijas albuma latviešu valodā, kas gaidāms vēl šoruden. Dziesma izdota ar Latvijas Mūziķu un producentu apvienības (LaIPA) piešķirto stipendiju.