Markus Riva Ukrainā debitē savā pirmajā kino lomā

0 Komentāru
Markus Riva Ukrainā debitē savā pirmajā kino lomā
Publicitātes foto

Dziedātājs Markus Riva iemantojis slavu ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā un Ukrainā. Nu Markus devies uz Ukrainu, kur izmēģina spēkus savā pirmajā kino lomā. Filma ”Producer” uz ekrāniem iznāks 2019. gada martā.

Piedzīvojumu komēdijā ”Producer” filmējas vairāki slaveni ukraiņu dziedātāji, TV šovu vadītāji un aktieri. Piemēram, dziedātāja un aktrise Daša Astafjeva, Bolivudas izcelsmes aktrise un dziedātāja Mišela Andrade, šovmenis Aleksejs Durnevs, bijusī grupas ”ViaGra” soliste Santa Dimopulos un citi. Ar zvaigznēm izdevās sastrādāties arī Rivam.

Markum piedāvājumu filmēties izteica filmas veidotāji. Dziedātāja loma ir epizodiska, viņš atveido pats sevi. Filmēšana notika Kijevā, kur mākslinieks pavadīja divas pilnas dienas. Viss laiks tika pavadīts filmēšanas laukumā.

Markus Riva uzņem klipu par čakru, kura atbild par seksuālo enerģiju

Latviešu dziedātājs ir ļoti priecīgs par šo iespēju, jo tā ir viņa pirmā pirmā filmēšanās pieredze lielajā kino.

Filmas sižets stāsta par slavenu, jaunu producentu, kura filma ir izpelnījusies atsaucību un atnesusi lielus ienākumus. Producents ir pilnībā pārliecināts, ka filmas panākumi ir tikai viņa nopelns.

Pēc kārtējās ballītes studija atgādina, ka nākamā filma ir jau uzņemšanas stadijā un steidzami nepieciešama nauda, kas atrodas glabāšanā pie viņa. Izrādās, viņš to ir iztērējis.

Kredītu producentam nedod, draugu, kuri palīdzētu, viņam nav. Vienīgais, kurš apmaiņā pret lomu filmā gatavs aizdot naudu, ir vietējais reperis. Vīrietis ir spiests piekrist šādam darījumam.

Lielākā problēma slēpjas faktā, ka galvenās lomas atveidotāja – skaistule un zvaigžņota aktrise pēdējā brīdī atsakās filmēties. Producents negrasās padoties un zina, kā viņu pierunāt atgriezties filmā.

Tie ir tikai daži no piedzīvojumiem, kurus būs iespējams aplūkot filmā ar Markus Rivas piedalīšanos.

0 Komentāru