Komentāri

“X Faktora” vadītājs, dziedātājs Markus Riva ir pēdējo gadu neatņemama “Eirovīzijas” nacionālās atlases sastāvdaļa, un arī šis gads nav izņēmums. Šogad viņš pieteicis dziesmu “This Time”, kurai nupat prezentējis arī videoklipu.

“Dziesma stāsta par attiecībām, kas iegājušas neveselīgā gultnē – šī ir šķiršanās dziesma par jaunu sākumu dzīvē,” portālam Skaties.lv pastāstīja Riva. Viņš uzskata, ka pietiek melot un izlikties. “Visam ir savs mērs, un arī attiecībās mēs varam pieņemt otra cilvēka vājības, nepilnības, bet nekad nevajag aizmirst par respektu, ciņu un patiesumu,” tā viņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā dziesmā galvenais varonis apdzied šī situācijas, jeb, kā saka, pietiks glābt to, kas vairs nav glābjams. “Šoreiz trāpīgo dziesmas tekstu un vēstījumu vēlējos nodot klausītājiem arī ar dziesmas intīmu, akustisku izpildījumu, kurā esmu tikai es, mana balss un klavieres,” dziesmas aizkulises stāsta dziedātājs.

Video versija filmēta Rundāles pils Baltajā zālē pie baltā flīģeļa.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl