Komentāri

“X Faktora” vadītājs, dziedātājs Markus Riva ir pēdējo gadu neatņemama “Eirovīzijas” nacionālās atlases sastāvdaļa, un arī šis gads nav izņēmums. Šogad viņš pieteicis dziesmu “This Time”, kurai nupat prezentējis arī videoklipu.

“Dziesma stāsta par attiecībām, kas iegājušas neveselīgā gultnē – šī ir šķiršanās dziesma par jaunu sākumu dzīvē,” portālam Skaties.lv pastāstīja Riva. Viņš uzskata, ka pietiek melot un izlikties. “Visam ir savs mērs, un arī attiecībās mēs varam pieņemt otra cilvēka vājības, nepilnības, bet nekad nevajag aizmirst par respektu, ciņu un patiesumu,” tā viņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā dziesmā galvenais varonis apdzied šī situācijas, jeb, kā saka, pietiks glābt to, kas vairs nav glābjams. “Šoreiz trāpīgo dziesmas tekstu un vēstījumu vēlējos nodot klausītājiem arī ar dziesmas intīmu, akustisku izpildījumu, kurā esmu tikai es, mana balss un klavieres,” dziesmas aizkulises stāsta dziedātājs.

Video versija filmēta Rundāles pils Baltajā zālē pie baltā flīģeļa.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl