Markus Riva prezentē piekto albumu

6 komentāri

Mūziķis un šova “X Faktors” vadītājs šonedēļ izdos albumu, kurā apkopotas pēdējos trīs gados tapušās dziesmas, kas saistītas ar dažādiem viņam svarīgiem dzīves notikumiem. Albums ierakstīt angļu valodā, un tam dots nosaukums “I Can”.

Kā intervijā “900 sekundes” stāsta Markus Riva, albuma nosaukums radies, pateicoties kompozīcijai, ko viņš sacerējis pirms pāris gadiem kopā ar Edgaru Jasu.

“Tā nu sanāca dzīvē, ka es to uzrakstīju par godu savai mammai, kura tajā laikā diemžēl saslima ar ļoti smagu onkoloģisku slimību. Līdz ar to man gribējās šo dzīves posmu noslēgt ar šo albumu – gan ar šo dziesmu, gan citām dziesmām, kas ir albumā. Veltījums ir mammai,” atklāj mūziķis.

Viens no svarīgākajiem dzīves pieturpunktiem pēdējo trīs gadu kontekstā ir tas, ka mūziķis iegājis trīsdesmitgadnieku saimē, un par to arī viņa mūzikā ir tēmas.

“Šis albums ir, protams, par attiecībām, par mīlestību, par ko gan citu tad var dziedāt?! Bet albumā ir ļoti daudz kas autobiogrāfisks,” stāsta skatuves mākslinieks.

“I Can” jau ir piektais albums Markus Rivas karjerā.

Gada sākumā Markus Riva nāca izdeva ”eirodziesmas” ”This Time” videoklipu, kurā iejutās līgavaiņa ādā. Jautāts, kād pats dzīvē precēsies, mūziķis joko, ka ”900 sekunžu” moderatorei Kristīnei Garklāvai noteikti pados ziņu: ”Ielūgums būs!”

6 komentāri