Markus Riva pavasari sveic ar jaunu hitu

Pievienot komentāru
Markus Riva pavasari sveic ar jaunu hitu
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī šogad tas iesācies citādi, nekā ierasts, pavasaris ir klāt, un mūziķis Markus Riva jau tradicionāli to atzīmē ar jaunumiem savā daiļradē. No 9. aprīļa visos mūzikas straumēšanas servisos pieejama jaunā Markus dziesma ”Vienmēr”, kas iezīmē arī vēl nebijušu muzikālo sadarbību.

”Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks – es vienmēr šajā laikā sajūtu milzīgu enerģijas pieplūdumu, kas ļauj radīt daudz jauna. Šis gads nav izņēmums, tieši otrādi, laika radošajai darbībai ir vēl vairāk, tāpēc ir tapusi pavasarīga un pacilājoša dziesma latviešu valodā.

Es ceru, ka tā šajā trauksmainajā laikā dos pozitīvas sajūtas visiem,” tā Markus.

Dziesma ”Vienmēr” radīta kopā ar Robertu Pētersonu, kurš arī ir dziesmas autors un sadarbības iniciators. Kopīgs darbs studijā norisinājās vēl pirms ārkārtējā stāvokļa izsludināšanas valstī, abi mūziķi ātri atrada kopīgu valodu un ir tiešām gandarīti par paveikto.

”Rakstot šo dziesmu, ātri sapratu, ka tā būtu ļoti piemērota tādam dziedātājam kā Markum Rivam, un man bija liels prieks, ka viņš sadarbībai piekrita,” saka Roberts Pētersons.

”Markus ļoti labi zina, kas nepieciešams labai popdziesmai, un ierakstu sesijas laikā, nākot ar savām idejām, Markus to padarīja par patiešām savu.

Esmu pārliecināts, ka klausītāji novērtēs šo dziesmu, un tā būs labs papildinājums viņa repertuāram latviešu valodā,” norāda jaunās dziesmas autors.

Šobrīd Markus, tāpat kā citi viņa kolēģi, meklē arvien jaunus veidus, kā sociālās distancēšanās laikā būt līdzās savam klausītājam – gan ar virtuālām sarunām un atbalstu pašizolācijā esošajiem, gan ar tiešsaistes koncertiem un muzikāliem pārsteigumiem latviešu un krievu valodā, gan ar īpašām mūzikas straumēšanas pleilistēm.

Turpinās arī darbi pie iesāktajiem projektiem, un jau tagad zināms, ka dziesma ”Vienmēr” nebūs vienīgā muzikālā sadarbība šogad.

Nesen iznākusi arī jaunā Markus Rivas apģērbu kolekcija, kas radīta, iedvesmojoties no autosacīkstēm, un veltīta Markus vectēvam, kurš savu dzīvi bija saistījis ar šo sporta veidu,– tā pieejama tiešsaistes veikalā luckyonestore.com.

No 9. aprīļa dziesma ”Vienmēr” pieejama visās mūzikas straumēšanas vietnēs.