Markus Riva izdevis pozitīvi lādētu ballīšu hitu latviešu valodā

6 komentāri
Markus Riva izdevis pozitīvi lādētu ballīšu hitu latviešu valodā
Publicitātes foto

Populārais latviešu mūziķis un TV šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva šonedēļ izdevis skaņdarbu ”Kā būs, tā būs” no nākampavasar gaidāmā albuma. Dziesmas vēstījuma ilustrācijai skatuves mākslinieks izvēlējies foto, kurā iemūžināts 10 gadu vecumā.

”Dziesma ir veidota fanka un retro noskaņās un stāsta par to, ka mūsdienu pārāk saspringtajā un stresa pilnajā pasaulē, gribas, lai cilvēki mazāk steidzas un satraucas par lietām, ko nav iespējams ietekmēt, bet vairāk dzīvo šodienai – šeit un tagad, jo neviens nezina, kas notiks rīt.

Lai kļūst optimistiskāki un paļaujas uz nākotni,” jauno dziesmu komentē Markus Riva.

Šī vēstījuma dēļ singla bildei ir izmantots Markus Rivas bērnības foto, kurš tapis 1996. gadā, kad viņam bija vien 10 gadu.

Foto: Publicitātes foto

Tas atspoguļo laiku Markus un ikviena cilvēka dzīvē, kad katra diena ir bezrūpīga, saulaina un tajā pašā laikā arī pozitīvi naiva, kad netiek domāts ne par nākotni, ne nākamās dienas pienākumu nastu, bet ar prieku tiek sagaidīts katrs jauns rīts, jo ir pārliecība, ka visa diena būs brīnumu pilna.

Dziesmas mūzikas autori ir Lotārs Lodziņš, Jānis Kalve un Kārlis Indrišonoks, bet teksta autors ir pats Markus. Dziesmas ierakstā ir piedalījies arī basģitārists Ingars Viļums un vokāliste Ilona Vaitava.

Video: Markus Rivas pozitīvais ballīšu hits ”Kā būs, tā būs”

Dziesma jau pieejama digitālajās mūzikas platformās ”Apple Music”, ”Spotify”, ”Deezer” un klausāma arī Latvijas radio stacijās.

6 komentāri