Markus Riva ir nesalaužams! Mūziķis izdevis superstilīgu klipu dziesmai, ko izbrāķēja “Eirovīzijai”

20 komentāri
Markus Riva ir nesalaužams! Mūziķis izdevis superstilīgu klipu dziesmai, ko izbrāķēja “Eirovīzijai”
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī Markus Rivas un Aminatas kopā sarakstītā dziesma ”Impossible” līdz galam nesaprotamu iemeslu dēļ ”Eirovīzijas” atlases finālā atkal neiekļuva, tā ar katru mirkli kļūst arvien populārāka. Nupat nācis klajā dziesmas videoklips, kurš priecē ar ideju un kvalitāti.

Kā sarunā ar Skaties.lv pēc paziņojuma, ka ”Impossible” nav iekļuvis starp ”Eirovīzijas” atlases finālistiem, uzsvēra Riva, tas nebūt nenozīmē, ka dziesma tiks norakta kā neveiksmīga. Gluži otrādi – kā uzsvērts tās tekstā, Markus ir nesalaužams, un arī dziesma turpinās lauzties, ja ne uz ”Eirovīzijas”, tad klausītāju topu virsotnēm.

”Dziesma turpina dzīvot, tā ir dzimusi un nav aktuāla tikai šā konkursa ietvaros. Lai tai garš mūžs!” uzsver Riva.

Zīmīgi, ka ”Impossible” ir 30. videoklips Markus karjerā.

”Video centrā ir pats Markus, un tajā dažādi tēli un simboli atspoguļo viņa iekšējo pasauli, domas, izjūtas un dziesmas vēstījumu, ” stāsta klipa režisors Pāvels Trebuhins. ”Lai piešķirtu video nepieciešamo noskaņu, izvēlējāmies to filmēt uz 35 mm kinolentes. Tas padara video uzņemšanu gana sarežģītu, taču tā iespējams panākt mūsdienām neierastu sajūtu un kvalitāti. ”

Dziesma ”Impossible”, kas radīta kopā ar dziedātāju Aminatu, ir stāsts par apņēmību, pārliecību, ticību saviem spēkiem un nebeidzamu cīņu ar apstākļiem, kas stājas mūsu ceļā,– to skaitā arī ar pašu bailēm un šaubām.

Video uzņemts E. Fon Trompovska kvartālā dienu pirms Ziemassvētkiem. Filmēšanā piedalījās gandrīz 20 cilvēku, un tā ilga līdz trijiem naktī. Kā smejas pats Markus, filmēšanas laikā viņam pašam sev bijis vairākkārt jāatgādina, ka ir nesalaužams – neapdzīvotajās rūpnīcas telpās bijis patiešām vēsi –, taču par rezultātu viņš ir patiesi gandarīts.

Nav noslēpums, ka tieši dziesma ”Impossibe” tika iesniegta šā gada konkursam ”Supernova” un Markus ar to bija iecerējis cīnīties par tiesībām pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas risināsies 12. maijā Roterdamā. Lai arī notikumi nu pavērsušies citādi, Markus priecājas par paveikto un cer, ka dziesma iedvesmos viņa fanus.

”Šī dziesma tik daudz ko pastāsta par to, kas notiek šobrīd pasaulē un konkrēti arī manā dzīvē. Lasiet rindiņas un arī starp tām! Un dariet dzīvē labas lietas! Dariet to, kas jums patīk! Un esiet drosmīgi!” tā Markus.

Markus Riva šobrīd strādā pie materiāla jaunam albumam, turpina koncertdarbību Latvijā un NVS valstīs, kā arī sadarbībā ar kustību #Neklusē gatavojas apciemot vairākas Latvijas skolas, lai aktualizētu mobinga problēmu jauniešu starpā un veicinātu tā novēršanu.