Markus Riva dižojas slavena zīmola peldbiksēs

2 komentāri
Markus Riva dižojas slavena zīmola peldbiksēs
instagram.com/markusriva/

Viens no pašmāju seksīgākajiem dziedātājiem Markus Riva devies atpūtas braucienā uz Barselonu, kur bauda saules starus un pavada daudz laika ūdens tuvumā un uz ūdens.

Sociālajā tīklā ”Instagram” mākslinieks publisko fotogrāfijas no brīvdienām, parādot, ka daudz brīvo laiku pavada, braukājot ar SUP dēli.

Barselona ir viena no Rivas mīļākajām pilsētām, tā ieņem teju tikpat lielu nozīmi mūziķa dzīvē kā Losandželosa. Kuram gan nepatīk saule, ūdens, lieliskā spāņu radītā atmosfēra.

Slavenību tik iecienītais sporta veids – braukšana uz SUP dēļa tika iemēģināta pirmo reizi. Par spīti lielam vējam slavenībai pirmais brauciens izdevies lielisks.

Fanu uzmanību piesaistīja Markusa peldbikšu izvēle. Dziedātājs priekšroku devis zīmola ”Versace” peldbiksēm, kas maksā, sākot no 200 eiro.

Atbalstītāji pamanījuši arī Rivas uztrenēto vēderpresi. Dziedātājs stāsta, ka, lai varētu lepoties ar “sešpaku”, ir cītīgi jātrenējas un jāvelta daudz laika sportam.

Saulainajā Barselonā netika žēlots laiks, baudot nacionālo ēdienu tapas un, protams, iecienīto dzērienu sangrija, kas Spānijā iet roku rokā.

2 komentāri