Māra Katarska publisko pikantu kadru, kas uzņemts viesnīcas numuriņā

19 komentāri
Māra Katarska publisko pikantu kadru, kas uzņemts viesnīcas numuriņā
INSTAGRAM

Dziedātāja Māra Katarska 2020. gada izskaņā devās uz Nīderlandi, lai tur iekārtotu dzīvi. Mūziķe jau atkal palikusi aktīva sociālajos tīklos, daudz smaida, parādot, ka beidzot viņas dzīvē viss ir kārtībā.

Teju ikviens atceras 2019. gadu, kad Ēģiptē bez pēdām pazuda Māra. Tikai ar vēstniecības un draugu centieniem izdevās sievieti atrast un nogādāt atpakaļ dzimtenē.

Skaistā dziedātāja Māra Katarska atklāj, kas jauns viņas dzīvē

Asiņains kautiņš Tērvetē! Kāda loma šajā cīniņā ir dziedātājai Mārai Katarskai?

Kādu laiku Māra bija depresijā, nesaprata, ko darīt ar savu dzīvi. Sekoja cenšanās iekārtot dzīvi Rīgā, tad Londonā un nu Māra par dzīvesvietu izvēlējusies Nīderlandi.

Mūziķe publisko kadrus, kuros izskatās laimīga, jaunā sieviete smaida, nav saspringta, bet jau atkal jūtas ērti savā ādā.

Valentīndienā Māra iepriecina atbalstītājus ar pikantu fotogrāfiju, kurā redzama seksīgā apakšveļā un halātiņā.

”Skaitīju dienas līdz kontrakta beigām.” Māra Katarska pirmo reizi pilnīgi atklāti par Ēģiptē piedzīvoto

Mūziķe izvēlējusies krūšturi, miniatūras biksītes un caurspīdīgu halātiņu. Tēlu maigāku, seksuālāku padara mežģīnes, kas ir sievišķīgā komplektiņa pamatā.

Māras seju nerotā grims, jaunā sieviete, kura reiz mīlēja biezu kosmētikas kārtu uz sejas, nu priekšroku dod dabiskumam.

Pikantās fotogrāfijas uzņemtas viesnīcas “Fletcher Wellness Hotel Leiden” numuriņā.

Skaistule neatklāj, vai devusies baudīt izmeklētu atpūtu un lielisku panorāmas skatu, ar kādu īpašu kungu vai draudzeņu kompānijā.

19 komentāri