Māra Katarska atgriezusies mājās un bauda mieru, laiku kopā ar ģimeni

Māra Katarska atgriezusies mājās un bauda mieru, laiku kopā ar ģimeni
INSTAGRAM

Šovā ”Okartes skatuve” iepazītā dziedātāja Māra Katarska, pēc visām Ēģiptē piedzīvotajām šausmām, pateicoties līdzcilvēku atbalstam, atgriezusies Latvijā. Skaistā dziedātāja ārstē savas dvēseles sāpes, esot kopā ar ģimeni.

Atgriežoties Latvijā, Māra devusies uz savas ģimenes mājām, kur pavada laiku kopā ar saviem tuvākajiem. Kā arī atrod mirkļus, lai pateiktos par palīdzību ikvienam, kurš iesaistījās viņas meklēšanā un joprojām atbalsta ar labiem vārdiem.

Māra vēl nav gatava atklāt visu, kas ar viņu noticis Ēģiptē, kādām šausmām viņa gājusi cauri. Lai par to visu spētu runātu “skaļi” ir vajadzīgs laiks.

”Esmu drošībā. Ar mani viss ir kārtībā un būs labi.” Māra Katarska sniedz emocionālu paziņojumu

”Pagaidām neesmu gatava komentēt sīkumos, kas ar mani notika. Baudu mieru mājās, atvelku elpu pēc mājupceļa,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Māra.

Daiļā dziedātāja apzinās, ka pirmais, kas viņai būs jādara pēc atpūtas ir ārstu apmeklējumi, lai savestu kārtībā ķermeni, prātu un emocionālo pasauli.

Pagaidām dziedātāja pat nevēlas doties ārā no mājas. Viss, ko Māra vēlas ir pilnīgs miers, mājas un ģimenes klātbūtne.

Māra sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi pirms gada ierakstītu dziedātājas Jhene Aiko dziesmas ”The worst” kaverversiju. Māksliniece raksta, ka tieši šī dziesma parāda viņas šī mirkļa izjūtas.

 

View this post on Instagram

 

Exactly How I feel right now. Found this cover I did a year ago /The worst – Jhene Aiko @jheneaiko

A post shared by Māra Katarska (@marakatarska) on