Mūzikas draugus pārsteigusi vēsts, ka dziedātājs Dzintars Čīča, kurš pagājušā gada pavasarī ar līgavu pie sāniem atgriezās Latvijā apņēmības pilns veidot ģimeni un karjeru dzimtenē, atgriezies Anglijā, turklāt viens pats. Skaties.lv uzrunāja mākslinieku, lai noskaidrotu, kas pēdējā laikā risinājies ārēji tik veiksmīgā mūziķa sirsniņā un vai visas šīs pārmaiņas viņa privātajā dzīvē nebūs par iemeslu tam, lai atceltu faniem apsolīto vērienīgo koncerttūri.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Eva

  Eva

  Lai izdodas atrast īsto! Un galvenais nepamest to kas sanāk - muzicēšanu!
 • Megija

  Megija

  Dzintar, viss notiek kā tam jānotiek! Gaidām jaunas dziesmas, galvenais nepazūdi no skatuves!
 • Dzīves vecenīte

  Dzīves vecenīte

  Viss notiek tā, kā tam ie jānitiek. Sanita bija sūtīta Dzintara dzīvē, lai viņš nobriestu kā vīrietis. Bet man uzreiz šķita, ka šī sieviete nebūs ilgi. Kāpēc, tāpēc, ka viņa jutās "sīkāka", ar katru brīdi, kad Dzintars uzplauka, viņa arvien vairāk saskuma. Dzīvei ir vajadzīgs tāds draugs, lai ļautu viens otram plaukt. Jā, tas nekad nav uz ļoti ilgu laiku (tas ir retums), jo cilvēks aug, attīstās un mainās, beiži vien katrs savā garīgajā, fiziskajā attīstībā aiziet "katrs uz savu pusi". Viss ir ļoti labi un loģiski...dzīve turpinās. Gaidu jaunas dziesmas un galvenais - saglabāt sirdi tīru, skaistu, jūtīgu, lai panākumi "nesarūsina" :) Bučas arī Dzintaram un Kasparam Antesam
 • Elizabete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!