Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

5 komentāri
”Manis bija par daudz.” Dzintars Čīča pametis Latviju un izšķīries ar līgavu
Publicitātes foto

Mūzikas draugus pārsteigusi vēsts, ka dziedātājs Dzintars Čīča, kurš pagājušā gada pavasarī ar līgavu pie sāniem atgriezās Latvijā apņēmības pilns veidot ģimeni un karjeru dzimtenē, atgriezies Anglijā, turklāt viens pats. Skaties.lv uzrunāja mākslinieku, lai noskaidrotu, kas pēdējā laikā risinājies ārēji tik veiksmīgā mūziķa sirsniņā un vai visas šīs pārmaiņas viņa privātajā dzīvē nebūs par iemeslu tam, lai atceltu faniem apsolīto vērienīgo koncerttūri.

Vēl pirms gada man stāstīji, ka darīsi visu, lai varētu dzīvot un strādāt Latvijā. Kas notika, ka biji spiests atgriezties Anglijā? Vai Latvijā neizdevās nopelnīt? Pagājušais gads Latvijas mūzikā no malas tev šķita ļoti veiksmīgs.

Tieši tāpēc, ka pagājušais gads bija ļoti veiksmīgs, šogad ir jāietur pauze. Pagājušogad man bija divas lietas tūres lielākajās Latvijas pilsētās, pilnas zāles, plus vēl mazliet koncertu, citi projekti un vēl šovs “Izklausies redzēts”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Manis bija daudz par daudz, tāpēc normāli, ka pēc šā 2016. gada iestājās pauze. Mūzikā tā parasti notiek, sevišķi mūsu mazajā valstī. Jāļauj cilvēkiem atpūsties no manis, bet man ir jārod jauna iedvesma, jauni spēki, lai atkal varētu atgrieztos ar kaut ko īpašu.

Kāda veida darbu tu šobrīd dari Anglijā?

Anglijā strādāju par kurjeru. Strādāju tāpēc, ka bez darba nemāku dzīvot. Vajadzība nopelnīt nemaz nav tā galvenā, svarīgākais ir tas, ka strādāju.

Esmu darba cilvēks, es nevaru gulēt gultā un gaidīt nākamo koncerta gadu. Man patīk Anglijā, šeit varu uztrenēt angļu valodu, te arī apmeklēju boksa treniņus brīvajā laikā. Viss ir super.

Abi ar draudzeni Sanitu radījāt saskanīga pāra iespaidu, bija pat runas par kāzām, bet te – vēsts par šķiršanos. Kas notika?

Tas bija pagājušogad tieši tai trakajā laikā, kad manis mājās praktiski nebija. Mana dzīve bija tikai koncerti un TV šovs. Vairs nekad.

Un te ir rezultāts. Vienkārši abi ar Sanitu apsēdāmies kā lieli cilvēki un secinājām, ka Sanitai grūti pieņemt manu mākslinieka dzīvesveidu.

Fanes noteikti gribēs zināt – vai šobrīd tava sirds ir brīva?

Šobrīd mana sirds ir brīva, jā.

Un kas notiks tālāk? Vai uz Angliju esi devies uz ilgāku laiku vai arī plāno mazliet pastrādāt un atkal atgriezties dzimtenē?

Es vairs negribu uzlikt nekādus termiņus. Viens man ir skaidrs – Latvijā būšu no janvāra līdz marta beigām – kad būs mana jubilejas koncertsezona, tad gan veltīšu sevi tikai koncertiem.

Koncerttūre tev paredzēta mēneša garumā – diezgan ilgs laiks, turklāt vēl visi sagatavošanās darbi. Bet tu esi Anglijā. Esi drošs, ka viss izdosies? Ka nesanāk tā, ka pirms tūres mūs sagaida ziņa, ka Dzintars paliek Anglijā un koncerti atcelti…

Viss kārtībā. Koncerti tiek organizēti profesionāli un plānveidīgi. Jau šobrīd veidojam repertuāru, scenāriju, un tagad jau zinu, ka tas būs mans līdz šim grandiozākais koncerts. Gaidu ar nepacietību katru koncertu!

Kas būs ar tavu muzikālo karjeru? Vai pēc gaidāmās tūres atkal pazudīsi no skatuves vai arī plāno dzīvi Anglijā apvienot ar karjeras veidošanu Latvijā?

Kā jau teicu, negribu uzskaitīt savus plānus, jo personīgā dzīve vienmēr ievieš savas izmaiņas neatkarīgi no mūsu plāniem. Tagad gribu strādāt, mācīties jaunās dziesmas un nedomāt negatīvo. Tad jau redzēs, kas notiek.

Informācijai:

Dzintara koncerttūre sāksies 16. februārī Jēkabpils tautas namā, 17. februārī gaidāms koncerts Alūksnes Kultūras centrā, 18. februārī – Bauskas Kultūras centrā, 22. februārī – Ventspilī Teātra namā ”Jūras vārti”, 23. februārī Jelgavas kultūras namā, 25. februārī Rīgas Latviešu biedrības namā, 2. martā Tukuma kultūras namā, 3. martā Talsu tautas namā, 4. martā koncertzālē ”Valmiera” un 8. martā Liepājas Olimpiskajā centrā.

FOTO: Dzintars “Izklausies redzēts”

TOP komentāri

 • Dzīves vecenīte
  +5 +4 -1

  Dzīves vecenīte

  Viss notiek tā, kā tam ie jānitiek. Sanita bija sūtīta Dzintara dzīvē, lai viņš nobriestu kā vīrietis. Bet man uzreiz šķita, ka šī sieviete nebūs ilgi. Kāpēc, tāpēc, ka viņa jutās "sīkāka", ar katru brīdi, kad Dzintars uzplauka, viņa arvien vairāk saskuma. Dzīvei ir vajadzīgs tāds draugs, lai ļautu viens otram plaukt. Jā, tas nekad nav uz ļoti ilgu laiku (tas ir retums), jo cilvēks aug, attīstās un mainās, beiži vien katrs savā garīgajā, fiziskajā attīstībā aiziet "katrs uz savu pusi". Viss ir ļoti labi un loģiski...dzīve turpinās. Gaidu jaunas dziesmas un galvenais - saglabāt sirdi tīru, skaistu, jūtīgu, lai panākumi "nesarūsina" :) Bučas arī Dzintaram un Kasparam Antesam
 • Megija
  +2 +1 -1

  Megija

  Dzintar, viss notiek kā tam jānotiek! Gaidām jaunas dziesmas, galvenais nepazūdi no skatuves!
 • Elizabete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl