”Manam vecumam, bērnu un mazbērnu skaitam nebija nekādas nozīmes!” Andra Rogas Vineta atklāti par īsto mīlestību pēc 50

2 komentāri
”Manam vecumam, bērnu un mazbērnu skaitam nebija nekādas nozīmes!” Andra Rogas Vineta atklāti par īsto mīlestību pēc 50
PRIVĀTAIS ARVĪVS

Latvijas šovbiznesā šis rudens ir pilns skaistu mīlasstāstu, un viens no tiem noteikti ir ”Duets Sandra” vokālista Andra Rogas un viņa Vinetas stāsts. Kamēr Andris medijiem savu Vinetu nebeidz slavēt, Skaties.lv vērsās pie pašas sievietes, lai noskaidrotu, kā viss izskatās no viņas puses.

Andra stāstu par abu satikšanos lasi TE!

”Kur tu tādu vecu veceni liksi?”

‘’Man bijusi briesmīga pagātne, par kuru nu vēlos aizmirst un nerunāt. Gribu pateikt lielu paldies Andrītim par to jauno dzīvi, ko kopā esam uzsākuši. Viņam arī iepriekš dzīvē nav gājis viegli. Grūtums mūs saveda kopā,’’ sarunu uzsāk Vineta.

Ceļš vienam pie otra gan bijis visai garš un lēns. Pirmo reizi abu ceļi krustojušies Vinetas 50 gadu jubilejā, kad viņai pie sāniem vēl bijis vīrs, un toreiz Vineta uz Andri citādāk kā uz fantastiskas balss īpašnieku nemaz nav lūkojusies.

‘’Nevajadzēja pieminēt tos manus gadus,’’ pēc izteikuma par jubileju gan nosmejas Vineta, ‘’Andris ir krietni jaunāks – astoņus gadus. Sākumā smējos – kur tu tādu vecu veceni liksi. Man ir divi bērni, četri mazbērni, kam es tev tāda vajadzīga? Bet tam nebija nekādas nozīmes.’’

Vineta ikdienā strādā pansionātā saimniecības daļā, laiku pa laikam abi ar Andri saskrējušies muzikālos pasākumos. Taču viens uz otru ar īpašu skatienu skatīties sākuši pēc kādas ballītes. Atlicis uzsākt sarunu, un nav varējuši beigt pļāpāt – abi sapratuši, ka viens otram ir kā radīti.

Neskatāmies, kā pareizi jādzīvo

‘’Es vispirms iemīlējos viņa balsī. Man ļoti patīk, kā Andris dzied. Jā, ir viņiem (”Duets Sandra”) arī stulbas dziesmas, piemēram ‘’Gurķis’’ un ‘’Biete’’, bet tādas jau arī jādzied! Ja paskatās uz to visu ar humoru, nav ne vainas!

Tā balss, tas tembrs! Klausoties, kā Andris dzied, sastingstu kā sālsstabs – tik ļoti dziļi mani uzrunā viņa mūzika. Taču ne jau muzikantā es iemīlējos. Iemīlējos cilvēkā. Foršā, labā cilvēkā,’’ tā Vineta.

Abi iepazinuši viens otra vidi un tajā lieliski iejutušies.

‘’Mani vispirms pārsteidza tas, ka Andrim mājās ir tik daudz plates, patafons. Viņš man lika mūziku, bet es tik bļāvu – ko tu man tās lauku kapelas liec klausīties!’’ smejas Vineta.

Drīz vien viņa sapratusi, ka lauku kapelām nav ne vainas, tāpat kā nav ne vainas dejām divatā sveču gaismā, nebeidzamiem smiekliem un kaislei attiecībās.

‘’Garlaicīgi mums nav ne mirkli. Mums ar Andri kopā ir jautri, mēs neskatāmies, kā pareizi jādzīvo, vienkārši ņemam un dzīvojam tā, kā jūtamies,’’ stāsta mūziķa mīļotā sieviete.

Pēc 50 – pirmo reizi īsts vīrietis

Pēc intervijas, kurā Andris pirmo reizi publiski pastāstījis par attiecībām ar Vinetu, sievieti visvairāk pārsteidzis fakts, cik daļa sabiedrības skaudīgi reaģē uz citu laimi.

‘’Lasījām, ka raksta komentāros Andri dēvē par pi***u, bet mani par ma**u. Biju šokā – visu dzīvi esmu bijusi godīgs cilvēciņš, kāpēc kāds mani vēlas pazemot?

Galu galā izlēmām arī uz šo situāciju skatīties kā uz joku. Zvanām viens otram un smejamies: ‘’Čau, pi**r!’’. ‘’Čau, ma**a!’’ pozitīvismu sevī iznīcināt nevienam neļaus Vineta.

Galvenais, ka tuvinieki atbalsta – ģimene un vietējie Alojas iedzīvotāji zina, kāda Vineta ir patiesībā – viņi priecājas par sievietes laimi. Arī bērni gandarīti, ka mamma ir beidzot laimīga.

‘’Man dzīvē attiecībā uz vīriešiem bijusi ļoti rūgta pieredze. Tagad, pēc 50, man pirmo reizi ir vīrietis, kurš no manis neko neprasa.

Andris ir ļoti saprotošs un galvenais – nav greizsirdīgs. Viņš mani pieņem tādu, kāda es esmu.

Mums kopā ir ļoti, ļoti labi. Dzīvojam pozitīvi un esam laimīgi. Mums nav jāklausās viedokļi no malām, dzīvojam pēc saviem likumiem.

Un man ir liels prieks teikt – neesmu vairs brīva sieviete! Esmu aizņemta! Aizņemta un vsjo!’’ tā Vineta.

2 komentāri