”Man viņa ļoti pietrūkst.” Rajecka saka paldies Freimanim ar dziesmu par paslēpēm

Pievienot komentāru
”Man viņa ļoti pietrūkst.” Rajecka saka paldies Freimanim ar dziesmu par paslēpēm
Aiga Rēdmane

“Mārtiņa Freimaņa fonda” un “MicRec” aicinājumam ierakstīt kādu sev tīkamu pāragri mūžībā aizgājušā mūziķa, dziesmu autora un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa dziesmu atsaukusies arī estrādes zvaigzne Olga Rajecka. Viņa izvēlējusies dziesmu ”Paspēlēsim paslēpes”.

”Diemžēl vairs nav neviena tāda mūziķa, kurš būtu tik dāsns, kāds bija Mārtiņš, kurš spēja pats uzrakstīt dziesmu, lieliskus dziesmas vārdus un dāvināt to citiem.

Mums bija vairākas lieliskas sadarbības, un man viņa ļoti pietrūkst. Viņš bija neticami talantīgos un tai pašā laikā ļoti cilvēcīgs un vienkāršs,” teic Olga Rajecka.

Dziesma ”Paspēlēsim paslēpes” bija iekļauta grupas ”Tumsa” 2002. gadā izdotajā albumā ”Spēlējot debesis”, kas ierakstīts sadarbībā ar producentu Ediju Gņedovski.

Jauno versiju producējis Gints Stankevičs, kurš daudzu gadu garumā strādāja ar Freimaņa dziesmām grupai ”Tumsa”, ”Putnu balle”, Laurim Reinikam un citiem.

Olga Rajecka – Paspēlēsim paslēpes

Albums ”Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” nāks klajā 30. maijā, un albumā būs 15 dziesmas, tostarp arī Mārtiņa draugu kopkoris dziesmā ”Sapņu tilti”.

Līdz šim jau publicētas Freimaņa dziesmas, ko izpilda ”Rīgas Modes”, ”Labvēlīgais Tips” un Elza Rozentāle, ”Musiqq”, ”Z-Scars”, Lauris Reiniks un Rūta Reinika, Artūrs Gruzdiņš ar savu grupu ”Refleksija” un Ivo Fomins.