Maira Brieža ”talismans” Gacho pagodināts motivēt sportistu cīņai ar savu mūziku

1 komentārs
Maira Brieža ”talismans” Gacho pagodināts motivēt sportistu cīņai ar savu mūziku
LETA

Kamēr Mairis Briedis vēl tikai gatavojas lielajai cīņai, mūziķis Gatis Irbe jeb Gacho, kurš allaž ir klāt boksera cīņās un motivē sportistu ar savu mūziku, atklāj raidījumam ”LNT Brokastis”, ka jūt lielu pagodinājumu par iespēju būt par šādu ”talismanu”.

Kā intervijā raidījumam atklāj Gatis, kurš arī pats aizraujas ar boksu, viņš allaž ir tuvumā brīžos, kad notiek Brieža cīņas.

”Sanācis tā, ka viņš ir mani paņēmis kā tādu ”talismaniņu”. Kā tādu daļu no motivatora.

Tā mana mūzika, ko viņš ir izvēlējies, viņam dod tādu, es ceru, stimulu un enerģiju. Man ir liels prieks un pagodinājums, ka mana mūzika var ko tādu sniegt,” tā Gacho.

Mūziķis jau noskaņojis bokseri lielajai cīņai ar saviem ritmiem jau ne reizi vien. Tauta šos motivējošos uznācienus kuplā skaitā publicējusi ”YouTube”.

Gacho vedis Briedi cīņā arī pret vācieti Marko Huku Dortmundes ”Westfalenhallen” arēnas ringā un uzmundrinājis bokseri pirms citām svarīgām cīņām.

Lielās cīņas gaidās Gacho kopā ar Oskaru izaicinās sevi citai cīņai. Abi izlēmuši iemēģināt spēkus un muskuļus pludmales tenisā, kas ir jaunums ne tikai abiem puišiem – tas salīdzinoši nesen pazīstams arī pie mums.