Mailija Sairusa izdod septīto studijas albumu ”Plastic Hearts”

Pievienot komentāru
Mailija Sairusa izdod septīto studijas albumu ”Plastic Hearts”
AP/SCANPIX

Popmūzikas superzvaigzne Mailija Sairusa izdod savu ilgi gaidīto jauno ierakstu albumu ”Plastic Hearts”. Viņas septītā studijas albuma tapšanā piedalījušies tādi viesmākslinieki kā Bilijs Aidols, Džoanna Džeta un Dua Lipa.

Pirms albuma iznākšanas klausītājiem jau tika nodoti divi tajā iekļautie singli. Kopdarbs ar Dua Lipu – ”Prisoner”, kuru papildināja Alanas Oherlijas un pašas Mailijas režisēts mūzikas videoklips – mazliet bezkaunīgs un pārspīlēts rokmūzikas video, kā arī otrs singls – vasarā izdotais hīts ”Midnight Sky”.

Jaunajā albumā ir arī iekļautas kritiķu atzītas dzīvā ieraksta kaverversijas grupas ”Blondie” dziesmai ”Heart of Glass” un ”The Cranberries” dziesmai ”Zombie”.

Jauno albumu jau dēvē par dziedātājas jaunas ēras sākumu, raksturojot viņas balsi kā ļoti atbilstošu rokenrola skanējumam. Šīs pārlieku neapstrādātās versijas klasiskiem hitiem, kurus Mailija ir padarījusi par saviem, sniedz ieskatu gaidāmajā septītajā studijas albumā, kurā kopā iekļautas 12 dziesmas.

Albuma vāciņu rotā bilde, kuru uzņēmis ikoniskais rokenrola fotogrāfs Miks Roks un kurš strādājis ar tādām rokmūzikas leģendām kā Deivids Bovijs, Lū Rīds, Igijs Pops, Džoanna Džeta un Debija Harija.