Lolita Novikova izmanto laiku lietderīgi un pārvērš dzīvokli no ”noliktavas” par mājīgu ”ligzdiņu”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Pievienot komentāru
Lolita Novikova izmanto laiku lietderīgi un pārvērš dzīvokli no ”noliktavas” par mājīgu ”ligzdiņu”
FACEBOOK

Seksīgā dziedātāja Lolita Novikova laiku mājās pavada lietderīgi – māksliniece sākusi remontēt dzīvokli. Pirmā tiks iekārtota garderobes telpa. Mūziķe ir pārliecināta, ka dzīvei vienmēr jāvirzās uz priekšu un vienmēr var atrast ko darīt, lai uzlabotu savu ikdienu.

Dziedātāja stāsta, ka divas nedēļas godīgi pavadījusi mājās, neizejot ārā ne mirkli, jo atgriezusies no Šveices un ievērojusi visus drošības pasākumus.

Seksīgā Lolita Novikova kļuvusi par vecmāmiņu! Dziedātājas mazmeitiņai viņu būs jādēvē par ”mamitu”

”Ar ēdienu problēmu nebija. Man mājās vienmēr ir jūras velšu konservi. Ļoti garšo kalmāri un astoņkāji. Paķēru līdzi šo to no Šveices. Nu uz saviem iecienītajiem konserviem ilgi nevarēšu skatīties – pārēdos,” smejas Lola.

Bija arī draugi un fani, kuri piedāvāja piegādāt pārtiku, par ko Lola ir ļoti priecīga, jo tas norāda, ka viņa nav vienaldzīga.

Pirmās trīs dienas mājās mūziķe jutās depresīvi, visi plāni izjuka, viņa nav zinājusi ko iesākt.

”Vārtījos gultā un “rakņājos” internetā. Sazvanījos ar draudzenēm no Itālijas, Austrijas, Šveices un Amerikas. Dalījāmies ar izjūtām, uzmundrinājām viena otru, sūtījām jautrus video un jokus, lai neviena nebēdātos,” tā Lolita.

Lolita Novikova: Nekad nedomāju par to, cik man gadu, jūtos jauna, skaista un seksīga

Drīz vien Lolita sapratusi, ka paliks par ”tefteli mājas gaumē”, ja nesāks kaut nedaudz kustēties. Dzīvokļa uzlabošanas darbi sākās ar drēbju šķirošanu, kā nekā tam vienmēr pietrūka laika.

”Tad pārstādīju puķes. Mani alvejas augi – mamma 25 gadus veca un meita 20 gadus veca, saražoja daudz bērniņu, kuriem vajadzēja atsevišķus podiņus,” priecājas Lolita.

Darba procesā Lolita nejauši uzgāja kasti ar emulsijas krāsām un vairākus tapešu ruļļus. Tas viss tika iegādāts vēl pagājušajā gadā.

”Sapratu – beidzot ir laiks pieķerties remontam. Izlēmu sākt ar garderobes telpas izveidi. Man ir ļoti daudz drēbju, skatuves kostīmu, apģērba ietekmē mans dzīvoklis atgādina noliktavu,” paziņo Lola.

Vienu istabu Lolita atvēlēs garderobei, viena būs viņas guļamistaba, bet trešā istaba kalpos kā viesistaba.

Pēc garderobes izveides sekos pārējo telpu kosmētiskais remonts.

Lolita Novikova: Gadu laikā man savākusies laba dzimumlocekļu fotogrāfiju kolekcija

”Remontdarbus iemācījos vēl pusaudžu gados. Palīdzēju mammai pat flīzes likt vannas istabā. Nu tagad tas viss noder,” priecājas Lolita.

Dziedātāja sajūsminās, ka remontam visu nepieciešamo nopirkusi jau laikus, jo šobrīd viņai nav ienākumu, kā nekā kultūras pasākumi ir atcelti.

”Paldies manam draugam, kurš nepalaida mani uz Latviju ar ”tukšām kabatām”. Tāpēc pagaidām materiālas grūtības neizjūtu. Naudai ir tāda īpašība – izbeigties, ja viņa nenāk klāt, bet cenšos par to tagad nedomāt,” nosaka Lolita.

Atpūšoties no remontdarbiem, Lolita labprāt pavada laiku ar meitu un mazmeitiņu. Dodas pastaigās, pārrunā dzīvi un spēlējas ar mazulīti.

Tieši meitas un mazmeitiņas Lolitai pietrūkst, esot prom no Latvijas.