Lolita Novikova: Gadu laikā man savākusies laba dzimumlocekļu fotogrāfiju kolekcija

13 komentāri
Lolita Novikova: Gadu laikā man savākusies laba dzimumlocekļu fotogrāfiju kolekcija
Personīgais arhīvs

27. jūlijā dziedātāja Lolita Novikova nosvinēja savu 54 dzimšanas dienu. Svētkos viņa saņēmusi neskaitāmus apsveikumus no draugiem, faniem un pielūdzējiem.  Pāris dienas pēc jubilejas viņas jaunais draugs uzaicināja Lolitu atpūsties Šveices SPA kūrortos. Divu nedēļu atpūta bijusi pāra trešā tikšanās reize.

Lola atklāj, ka tieši dzimšanas dienā viņas jaunais draugs nav varējis ierasties pie viņas, bet sagādājis patīkamu pārsteigumu. Mīļotais jubilārei uzdāvinājis ”Chanel” smaržas, sevi un atpūtu Šveices SPA kūrortos.

Romantiskās brīvdienas bija pāra trešā tikšanās reize, tāpēc vēl par agru runāt par kopdzīvi, bet laiku kopā viņi pavada lieliski.

Šī ir otrā reize, kad dziedātāja iepazīstoties ar vīrieti internetā, devusies ar kungu kopīgā ceļojumā. Pirmā reize bijusi pirms pieciem gadiem, kad viņu caur internetu uzaicināja uz Turciju. Lolita dzīvo pēc teiciena, kas neriskē, tas nedzer šampanieti, bet riskē, visu apdomājot, izvērtējot cilvēkus un situācijas.

”Sākumā baidījos piekrist, kā nekā nevarēju zināt, ne to, kāds viņš ir, ne to, kas viņš ir. Meita teica, ka es jūku prātā. Izdomāju, lai parāda savu ID kartes kopiju, sākumā vīrietis gatavojās apvainoties, bet beigās atsūtīja gan ID kartes kopiju, gan ceļojuma biļetes. Noriskēju. Aizlidoju. Patīkams vīrietis no inteliģentas ģimenes. Diemžēl, iemīlēties neizdevās, palikām draugi,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Lolita.

Lolitai internetā raksta vīrieši un sievietes, bieži vien pēc pāris vēstulēm ir skaidrs – ir vērts turpināt saraksti vai ne. Jaunāki vīrieši nereti uzreiz sūta savu dzimumlocekļu bildes.

”Gadu laikā man ir savākusies laba dzimumlocekļu fotogrāfiju kolekcija. Vienu reizi neizturēju un tādam sūtītājam aizsūtīju cita vīrieša peņa fotogrāfiju. Nosūtīju, pasmējos un tad saņēmu negaidītu atbildi, kurā viņš rakstīja, ka nav zinājis, ka esmu transvestīts un piebilda, ka tāda patīku viņam vēl vairāk,” smejas Lola.

Šādus vīriešus sieviete uzreiz bloķē, netērē laiku ne lasot viņu vēstules, ne skatoties sūtītās bildes.

Lolita prot iepazīties ar vīriešiem ne tikai internetā, bieži vien uzstājoties klubos vīrieši vēlas iepazīties. Ārzemēs kungi nāk klāt arī uz ielas un aicina uz kafiju vai uz ko citu.

Dziedātājai patīk uzmanība, jo tā liek justies kā sievietei. Māksliniece nenoliedz, ka citu profesiju sievietēm pēc četrdesmit gadu sasniegšanai ir grūtāk iepazīties, bet iespējas ir vienmēr.

”Jāļaujas jauniem kontaktiem un pretējā dzimuma uzmanībai. Nekautrējos un nedomāju, ko par mani padomās citi, vai arī vīrietis, ar kuru dodos uz tikšanos. Bieži vien tā var iegūt labus kontaktus. Ja vīrietis pēc sarunas neiepatīkas seksuāli, vienmēr protu pagriezt sarunu tā, lai uzsāktu citu tēmu, neapvainojot cilvēku. Labākās zāles pret vecām, neveiksmīgām attiecībām ir jaunas attiecības,” tā Lola.

Pirms dzimšanas dienas prātā nāk domas par vecumu, īpaši spilgti tas Lolitai sāka izpausties pēc četrdesmit gadu sasniegšanas. Viņa šogad atcerējusies, ka piecpadsmit gadu vecumā domājusi, ka četrdesmit gadu vecumā jau ir jāmirst, ka nav ko mocīties, jo nevienam neesi vajadzīgs. Nu viņa par to smejas, jo tikai pēc piecdesmit gadu sasniegšanas sākusi dzīvot.

”Piecdesmit gadi ir robeža. Bērni izauguši, vēl neesi veca, bet saproti, ka dzīve nemaz nav tik gara un laiks lido vēja spārniem. Tas ir laiks, kad sāc vairāk cienīt sevi un apkārtējos. Man patīk vecāki vīrieši. Varbūt tas tāpēc, ka tēvs nomira agri, man bija tikai seši gadi. Tāpēc patīk vīrieši, kuri rūpējas par mani un lutina.

Jaunībā tādu vīriešu nebija daudz, arī mans bijušais vīrs tāds nebija. Biju pieradusi par visu rūpēties pati, par visu domāt, ieskaitot finanses. Nu tāda nevēlos būt un arī neesmu. Esmu pelnījusi laimi un to, lai par mani rūpējas, lutina un varu justies kā sieviete,” nobeidz Lolita.

13 komentāri