Linda Leen žilbina pavedinoši caurspīdīgā tērpā

9 komentāri
Linda Leen žilbina pavedinoši caurspīdīgā tērpā
FACEBOOK

Dziedātāja Linda Leen ir viena no šarmantākajām pašmāju skatuves māksliniecēm. Viņas personībā allaž dzirkstī seksapīls un juteklība. Nedēļas nogalē viņa ar juteklisku kadru priecējusi savu plašo atbalstītāju pulku.

Dziedātāja Linda Leen sociālajos tīklos padalījusies ar burvīgu fotogrāfiju, kurā viņa iemūžināta kādās svinībās.

Bildītē skaisto formu īpašniece pozē garā, baltā, caurspīdīgā kleitā, kas skatienam paver dziedātājas kārdinošā auguma aprises.

Skatuves māksliniece burtiski apbūrusi savus sekotājus. Atbalstītāji bildītei dāsni veltījuši sarkanās sirsniņas jeb ”patīk” un komentāros slavējuši gan kleitas izvēli, gan arī nav skopojušies ar komplimentiem Lindas dailei un pievilcībai.

“Šodien ir tas vakars. Kad mans darbs mani tādā mērā uzlādē, ka nespēju aizbraukt mājās, pasākuma magnētiskā atmosfēra tur savos valgos. Un tā es sēžu tepat pie Lielupes, skatos salūtu un augošo mēnesi, sūcu korporatīvo “Chablis”, klausos viesu čalas un 1990. gadu melodijas pārdesmit metru attālajā kņadā, pār upi tālumā aiztriecas vilciens uz Rīgas pusi un ir ”nepanesamais esības vieglums”,” burvīgo momentuzņēmumu komentē Linda.

9 komentāri