Linda Leen uztraucas par Rīgas tiltu stāvokli un cilvēku drošību

0 Komentāru
Linda Leen uztraucas par Rīgas tiltu stāvokli un cilvēku drošību
INSTAGRAM

Dziedātāju Lindu Leen satrauc Rīgas tiltu stāvoklis un mūžīgais ielu remonts. Māksliniece savu sašutumu izsaka sociālajos tīklos, publiskojot savas pārdomas.

Māksliniece raksta, ka izskatās, ka plāns bijis ne tikai nolaist galvaspilsētu līdz “kliņķim”, bet arī patukšot no iedzīvotājiem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Foto: Linda Leen apceļo Jaunzēlandi. Mūziķe pārsteigta par augstajām automašīnas īres cenām

“Kurš, atbraucot šobrīd uz Rīgu, gribētu, liekot roku uz sirds, teikt – jā, vēlos nākt šeit dzīvot, strādāt būt par daļu no šī?” ierakstā aizdomājas Linda.

Dziedātāja raksta, ka visas pārējās jomas un notikumi patiesībā zaudē jebkādu jēgu. Ziedojumu vākšana Brīvības pieminekļa izgaismošanai, vai ķīviņi par, piemēram, akustisko koncertzāli šķiet tik absurdi situācijā, kad lielākā daļa ielu un tiltu ir mūžīgā remonta vai nu jau – avārijas stāvoklī.

”Cilvēks šeit vairs nejūtas droši. Ne jau kara draudu, kriminālās situācijas vai kādu dabas radītu stihiju dēļ, bet vienkārši un stulbi zaudējot dzīvību, pavirši un korumpēti plānotā un celtā pārtikas veikalā vai, šķērsojot no vecuma sabrukušu tiltu,” tā Linda.

Linda uztraucas, ka kokus pilsētā tikai zāģē, bet nestāda klāt, paskatoties uz savu mīļo pilsētu, bez ”rozā brillēm” mūziķei sāk raustīties lūpiņa.

0 Komentāru