Linda Leen par mīlestību, mūziku un mūžīgo jaunību. ”Cilvēks ir galīga būtne.”

5 komentāri
Linda Leen par mīlestību, mūziku un mūžīgo jaunību. ”Cilvēks ir galīga būtne.”
PUBLICITĀTES FOTO

Šarmantā dziedātāja Linda Leen ir viena no tām pašmāju skatuves māksliniecēm, kuru droši var dēvēt par hameleonu. Reti kuras dziedātājas imidžs gadu gaitā mainījies tik ļoti. Aizvien neapsīkst arī Lindas radošā dzirksts.

Pērn pie klausītājiem devās Lindas Leen pirmā autordziesma latviešu valodā ”Uzar mani kā zemi”. Bet ar faniem klātienē dziedātāja tikās intīmā atmosfērā ”koncertos pusgaismā”. Katra Lindas uzstāšanās ir kā mazi svētki, kas izkrāso dzīvi. Tāpat kā mīlestība.

“Mēs varam mīlēt ar absolūtas klātbūtnes intensitāti,” Linda Leen saka mini intervijā Skaties.lv.

Mūziķi bieži savās dziesmās apdzied mūžīgo mīlestību. Kas ir tās atslēga?

Cilvēks ir galīga būtne – ar sākumu un beigām, mūžīgas lietas mums šajā – zemes – dzīvē īsti nav pieejamas. Bet mēs varam mīlēt ar absolūtas klātbūtnes intensitāti un veltīt nedalītu uzmanību tam cilvēkam, kas ar mums kopā ir tieši šeit un tagad.

Kāds ir mūziķu mūžīgās jaunības noslēpums?

Mūžīga jaunība nozīmētu stagnāciju, tā būtu mākslinieka iekšējā nāve. Tomēr interese par dzīvi un to, kā mainās tās uztvere ar gadiem, piešķir radošajai izpausmei arvien jaunas krāsas un dimensijas.

Vai ar muzicēšanu vien var izdzīvot Latvijā?

Var, ja izveido dažāda veida un mērķu uzstāšanās programmas, rūpējas par savu profesionālo izaugsmi, sabiedriskā tēla un māksliniecisko vērtību.

Kura, jūsuprāt, ir viena visu laiku vislabākā latviešu dziesma?

“Gaismas pils”.

Foto: Linda Leen apbur ar seksapīlu un eleganci

Kuri no mūziķiem šogad iegūs ”Zelta mikrofona” balvas, baudi 12. februārī kanālā LNT īpašajā apbalvošanas ceremonijā no Dailes teātra!

5 komentāri