3 komentāri

Populārā dziedātāja Linda Leen klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Uzar mani kā zemi”. Tā ir latviskota versija seko gada sākumā iznākušajai “Vesna” (”Bесна”).

Dziesma “Uzar mani kā zemi” radīta sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis ir pirmais manis rakstītais teksts manai mūzikai latviešu valodā. Ideja atnāca pie manis dziesmas titulfrāzes veidā un ”Koncerti pusgaismā”, kuros lasu savu autordziesmu atdzejojumus latviski, mani pamudināja un iedrošināja šo domu piepildīt un pabeigt,” stāsta skatuves māksliniece.

Dziesmai tapis arī videoklips.

Linda Leen un Lībietis turpina koncertēt kopā, un pēc ”Introversijas. Koncerti pusgaismā” pirmizrādēm februārī seko otrais cēliens pavasarī.

Svētdien, 20. maijā, mūziķi uzstāsies vēsturiskās Villa Santa modernajā Tilta mājā, kas kā stikla viesistaba stiepjas pāri milzu egļu apaugušajiem upes krastiem Gaujas senlejā, bet 23. maijā – urbānajā VEF kvartāla kamerzālē.

Koncertā skanēs Lindas Leen autordziesmas no jaunākā albuma ”Digital Church” un jau klasiskajiem ”Chameleon”, ”Divi. Labākie dueti”, ”Let’s Go Insane” un to atdzejojumi, kā arī jaunākie sacerējums ”Bесна” un ”Uzar mani kā zemi”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl