3 komentāri

Populārā dziedātāja Linda Leen klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Uzar mani kā zemi”. Tā ir latviskota versija seko gada sākumā iznākušajai “Vesna” (”Bесна”).

Dziesma “Uzar mani kā zemi” radīta sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

“Šis ir pirmais manis rakstītais teksts manai mūzikai latviešu valodā. Ideja atnāca pie manis dziesmas titulfrāzes veidā un ”Koncerti pusgaismā”, kuros lasu savu autordziesmu atdzejojumus latviski, mani pamudināja un iedrošināja šo domu piepildīt un pabeigt,” stāsta skatuves māksliniece.

Dziesmai tapis arī videoklips.

Linda Leen un Lībietis turpina koncertēt kopā, un pēc ”Introversijas. Koncerti pusgaismā” pirmizrādēm februārī seko otrais cēliens pavasarī.

Svētdien, 20. maijā, mūziķi uzstāsies vēsturiskās Villa Santa modernajā Tilta mājā, kas kā stikla viesistaba stiepjas pāri milzu egļu apaugušajiem upes krastiem Gaujas senlejā, bet 23. maijā – urbānajā VEF kvartāla kamerzālē.

Koncertā skanēs Lindas Leen autordziesmas no jaunākā albuma ”Digital Church” un jau klasiskajiem ”Chameleon”, ”Divi. Labākie dueti”, ”Let’s Go Insane” un to atdzejojumi, kā arī jaunākie sacerējums ”Bесна” un ”Uzar mani kā zemi”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl