3 komentāri

Populārā dziedātāja Linda Leen klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Uzar mani kā zemi”. Tā ir latviskota versija seko gada sākumā iznākušajai “Vesna” (”Bесна”).

Dziesma “Uzar mani kā zemi” radīta sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis ir pirmais manis rakstītais teksts manai mūzikai latviešu valodā. Ideja atnāca pie manis dziesmas titulfrāzes veidā un ”Koncerti pusgaismā”, kuros lasu savu autordziesmu atdzejojumus latviski, mani pamudināja un iedrošināja šo domu piepildīt un pabeigt,” stāsta skatuves māksliniece.

Dziesmai tapis arī videoklips.

Linda Leen un Lībietis turpina koncertēt kopā, un pēc ”Introversijas. Koncerti pusgaismā” pirmizrādēm februārī seko otrais cēliens pavasarī.

Svētdien, 20. maijā, mūziķi uzstāsies vēsturiskās Villa Santa modernajā Tilta mājā, kas kā stikla viesistaba stiepjas pāri milzu egļu apaugušajiem upes krastiem Gaujas senlejā, bet 23. maijā – urbānajā VEF kvartāla kamerzālē.

Koncertā skanēs Lindas Leen autordziesmas no jaunākā albuma ”Digital Church” un jau klasiskajiem ”Chameleon”, ”Divi. Labākie dueti”, ”Let’s Go Insane” un to atdzejojumi, kā arī jaunākie sacerējums ”Bесна” un ”Uzar mani kā zemi”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl