Linda Leen jaunā ampluā: dziedātāja izdod pirmo autordziesmu latviešu valodā

3 komentāri
Linda Leen jaunā ampluā: dziedātāja izdod pirmo autordziesmu latviešu valodā
Publicitātes foto

Populārā dziedātāja Linda Leen klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Uzar mani kā zemi”. Tā ir latviskota versija seko gada sākumā iznākušajai “Vesna” (”Bесна”).

Dziesma “Uzar mani kā zemi” radīta sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

“Šis ir pirmais manis rakstītais teksts manai mūzikai latviešu valodā. Ideja atnāca pie manis dziesmas titulfrāzes veidā un ”Koncerti pusgaismā”, kuros lasu savu autordziesmu atdzejojumus latviski, mani pamudināja un iedrošināja šo domu piepildīt un pabeigt,” stāsta skatuves māksliniece.

Dziesmai tapis arī videoklips.

Linda Leen un Lībietis turpina koncertēt kopā, un pēc ”Introversijas. Koncerti pusgaismā” pirmizrādēm februārī seko otrais cēliens pavasarī.

Svētdien, 20. maijā, mūziķi uzstāsies vēsturiskās Villa Santa modernajā Tilta mājā, kas kā stikla viesistaba stiepjas pāri milzu egļu apaugušajiem upes krastiem Gaujas senlejā, bet 23. maijā – urbānajā VEF kvartāla kamerzālē.

Koncertā skanēs Lindas Leen autordziesmas no jaunākā albuma ”Digital Church” un jau klasiskajiem ”Chameleon”, ”Divi. Labākie dueti”, ”Let’s Go Insane” un to atdzejojumi, kā arī jaunākie sacerējums ”Bесна” un ”Uzar mani kā zemi”.