3 komentāri

Populārā dziedātāja Linda Leen klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Uzar mani kā zemi”. Tā ir latviskota versija seko gada sākumā iznākušajai “Vesna” (”Bесна”).

Dziesma “Uzar mani kā zemi” radīta sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis ir pirmais manis rakstītais teksts manai mūzikai latviešu valodā. Ideja atnāca pie manis dziesmas titulfrāzes veidā un ”Koncerti pusgaismā”, kuros lasu savu autordziesmu atdzejojumus latviski, mani pamudināja un iedrošināja šo domu piepildīt un pabeigt,” stāsta skatuves māksliniece.

Dziesmai tapis arī videoklips.

Linda Leen un Lībietis turpina koncertēt kopā, un pēc ”Introversijas. Koncerti pusgaismā” pirmizrādēm februārī seko otrais cēliens pavasarī.

Svētdien, 20. maijā, mūziķi uzstāsies vēsturiskās Villa Santa modernajā Tilta mājā, kas kā stikla viesistaba stiepjas pāri milzu egļu apaugušajiem upes krastiem Gaujas senlejā, bet 23. maijā – urbānajā VEF kvartāla kamerzālē.

Koncertā skanēs Lindas Leen autordziesmas no jaunākā albuma ”Digital Church” un jau klasiskajiem ”Chameleon”, ”Divi. Labākie dueti”, ”Let’s Go Insane” un to atdzejojumi, kā arī jaunākie sacerējums ”Bесна” un ”Uzar mani kā zemi”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl