Linda Leen izdod hita ”Uzar mani kā zemi” remiksus

1 komentārs

Sava talanta cienītājus īsi par saulgriežiem iepriecinājusi populārā dziedātāja Linda Leen – šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam skatuves māksliniece nodevusi divus hita ”Uzar mani kā zemi” remiksus un kopā ar mūziķi Rihardu Lībieti aicina uz īpašiem naktskoncertiem.

Linda Leen plašākam klausītāju lokam nodevusi iemīļotās dziesmas ”Uzar mani kā zemi” remiksus, kas tapuši sadarbībā ar WRTH & Lunatic Orchestra un Studiju ”H1”. Tie klausāmi arī populārākajās mūzikas digitālās straumēšanas platformās, kur publicēts arī dziesmas oriģināls un tās versija krievu valodā “Весна”.

Linda Leen un Rihards Lībietis īsi pirms maģiskajiem saulstāvjiem aicina uz koncertpiedzīvojumu ”Interpretācija par īsākās nakts skaņu un garšu” jumta dārzā ”Herbārijs” 19. un 20. jūnijā.

Naktskoncerti ”Sapnis pilsētas naktī” ir turpinājums LU Botāniskā dārza Palmu mājas performancei Valentīndienā, šoreiz skaņas, vizuālo baudījumu papildinot ar garšu un aromātu pārsteigumiem.

Pilsētas saulrieta skatu, kaiju fonā skanēs Lindas un Riharda Lībieša autormūzika, dziesmu atdzejojumu lasījumi, smiekli un asaras, ģitāra un senas klavieres.

Koncerta biļetes pieejama ”Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā.

1 komentārs