5 komentāri
Liktenīgais piedāvā lustīgu vasaras hitu ”Miks un Twix”
PUBLICITĀTES FOTO

Pēc ilgākas klusēšanas ar jaunu skaņdarbu sava talanta cienītājus iepriecinājis dziesminieks Liktenīgais jeb Valmieras teātra aktieris Pauls Iklāvs. 9. maijā plašākas sabierības novērtējumam nodota jauna dziesma ”Miks un Twix”.

Jaunajā dziesmā Liktenīgais atkal runā par aktuālām tēmām, kas skar sabiedrības visdziļākās stīgas. Vai dziesma ir tikai par divām populārām šokolādēm vai arī smalka metafora? Tas klausītājiem un skatītājiem ir jāizvērtē pašiem.

Kā atzīst Liktenīgais, viņš ir skrējienā, tāpat kā lielākā daļa sabiedrības, tādēļ katram ir jāatrod savi pieturas punkti.

”Bieži mēs darām vienu, bet gribam ko citu. Varbūt nav tāda pareizā pieturas punkta? Varbūt tieši skrējiens un dinamika ir tā, kas neļauj nogrimt kā nogrimušajam kuģim? Dziesma ir domāta visiem, kuri mīl, jūt un izdzīvo. Viegli ir būt nogrimušam kuģim, bet vai tas ir tas, ko mēs vēlamies?” prāto Liktenīgais.

Dziesmai tapis arī vasarīgs videoklips, un tā veidošanā, kā ierasts, piedalījusies radošā apvienība ”sajūtu mednieki”. Pie dziesmas komponēšanas piesaistīti dažādi neatkarīgie producenti, tajā skaitā Mix un DJ Lietuvietis. Pie kamerām: Liktenszeme un Huncho.

Noklausies!