Līgas Rīderes ”eirodziesmai” radīts juteklisks videoklips

4 komentāri
Līgas Rīderes ”eirodziesmai” radīts juteklisks videoklips
ELĪZA ELLA DUMPE

Dziedātāja Līga Rīdere, kuru Latvija iepazina TV šova ”X Faktors” pirmajā sezonā, plašākas sabiedrības vērtējumam nodevusi dziesmas ”Būšu tepat” videoklipu. Ar šo dziesmu skatuves māksliniece piedalās ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

”X Faktora” pirmajā sezonā Līga Rīdere ierindojās otrajā vietā un pēc šova noslēgšanās radošajā darbībā bija paņēmusi nelielu, līdz pērnā gada augustā fanus iepriecināja ar savu pirmo solodziesmu ”Ja tu mīli”.

26. janvārī Līga kāps uz ”Eirovīzijas” atlases skatuves ar dziesmu ”Būšu tepat”, kas, kā atzīst dziedātāja, veltīta viņas vīram Druvim.

”Dziesma ir par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Tajā es stāstu, ka katram cilvēkam ir sava pagātne, kas ietekmē lēmumus un rīcību tagadnē, arī nākotnē. Sieviete tic pāra nākotnei un sola gaidīt savu partneri, kurš vēl meklē savu personīgo ceļu. Šī dziesma ir mans solījums manam vīram – lai kā arī būtu, es vienmēr būšu tepat,” par skaņdarbu stāsta Rīdere.

Nu dziesmai tapis arī juteklisks videoklips ar mākslinieces vīra piedalīšanos.

”Videoklipā vēlējos uzburt silto mājas pavardu ar ‘’sapņu’’ sievieti, kas šo siltumu uztur, un parādīt, ka ir viens ”bet” – vienatnē uguns ar laiku izdziest. Lai šī mīlestības uguns turpinātu sildīt, tā ir jāuztur, un sieviete sola to darīt, bet viņa gaida, kāda būs vīrieša izvēle,” video komentē dziedātāja.

Līgas Rīderes pirmais soloalbums tiks izdots šopavasar ar stāstu un sajūtām par to, kā māksliniece jūt un redz pasauli sevī un apkārt.

4 komentāri