Līga Rīdere piedāvā īpaši personisku dziesmu “Bet, māt!”

0 Komentāru

Ar jaunu skaņdarbu savus fanus iepriecinājusi šova ”X Faktors” pirmajā sezonā iepazītā dziedātā Līga Rīdere. Plašākam sabiedrības novērtējumam šonedēļ nodota emocionāla dziesma, kas veltīta viņas pašas mammai, ar kuru viņai ir visai sarežģītas attiecības.

”Sirdī alku pēc viņas mīlestības, atzinības un uzmanības,” jaunās dziesmas “Bet, māt!” pieteikumā norāda Līga.

”Es vienkārši savas sajūtas izliku vārdos un mūzikā. Manuprāt, tur daudz neko nevar pateikt – dziesma runā pati par sevi. Jo īstenībā par to ir bijis grūti runāt,” raidījumā ”900 sekundes” stāsta Līga Rīdere.

Jautāta, kā izauga siena attiecībās ar savu mammu, Līga atzīst: ”Vismaz man tagad kā mammai šķiet, ka sienas būvēšanās rodas tajā, ka mamma jaut kādā brīdī nav laimīga pati sevī. Un bērns tai pat laikā nespēj būt laimīgs.”

Dziedātāja ļoti vēlas, lai viņas mamma sadzird, kā Līga jūtas: ”Un varbūt beidzot varēsim parunāt, jo ļoti būtiski dzirdēt, kā es jūtos, un es vēlos dzirdēt, kā viņa jūtas, lai spētu kaut ko risināt. Ja nedzird abas puses, nekas nenotiek.”

Tāpat viņa nav baidījusies sarežģītās attiecības izcelt publikas priekšā.

”Manuprāt, ir jābūt īstam, un tikai tad mēs jutīsimies paši. Vismaz es tā jūtos es pati, kad es vari teikt tiešām, kā es jūtos, nevis uzliekot masku. Es negribu dzīvot maskā,” saka skatuves māksliniece.

Noklausies!

Šopavasar Līga Rīdere turpina gatavot soloprogrammu, kā arī strādā pie jaunām dziesmām, lai tā apkopotu savā debijas albumā.

Savukārt jaunie mūzikas talanti aicināti pieteikties dalībai muzikālā televīzijas šova ”X Faktors” trešajā sezonā. Piesakies šeit!
0 Komentāru