1 komentārs

Šovā “X Faktors” iepazītā Līga Rīdere, kura vetārstes profesiju iemainījusi pret mūziķes karjeru, gada sākumā izdeva dziesmu ”Būšu tepat”, ar kuru startēja ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē. Pēc lielā pieprasījuma nu dziesma ierakstīta arī angļu valodā – ”I will be here”.

”Dziesmas “Būšu tepat” anglisko versiju “I will be here” ierakstījām, jo es vēlējos, lai dziesma izskan arī ārpus Latvijas robežām saprotamā valodā,” skaidro Līga.

Dziedātāja stāsta, ka ”Eirovīzijas” atlases laikā saņēmusi daudz pozitīvu komentāru: ”Vispatīkamākais bija tas, kurā mani paslavēja kā lielisku stāstnieci. Cilvēki, nesaprotot latviešu valodu, sajuta stāstu.

Tas tikai man apstiprināja manas domas, ka nav nozīmes valodai, bet gan sajūtām, ko dziedot nodod klausītājam,” norāda Rīdere.

Dziesmas ”I will be here” mūzikas autors ir Arnis Ieviņš, bet vārdus sacerējusi Līga pati sadarbībā ar Orjan Vatne.

”Dziesma ir par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Tajā es stāstu, ka katram cilvēkam ir sava pagātne, kas ietekmē lēmumus un rīcību tagadnē, arī nākotnē. Sieviete tic pāra nākotnei un sola gaidīt savu partneri, kurš vēl meklē savu personīgo ceļu. Šī dziesma ir mans solījums manam vīram – lai kā arī būtu, es vienmēr būšu tepat,” piebilst skatuves māksliniece.

Plānots, ka šopavasar pie klausītājiem dosies Līgas Rīderes pirmais soloalbums. Kā pirmais albuma priekšvēstnesis klausītāju vērtējumam tika nodots singls ”Ja tu mīli”.