Lienes Greifānes vecākais dēls pārcēlies uz Ameriku pie tēva

5 komentāri
Lienes Greifānes vecākais dēls pārcēlies uz Ameriku pie tēva
Instagram.com/lienegreifane/

Dziedātāja Liene Greifāne jau divus gadus galvenokārt dzīvo Maskavā, kur apgūst kino režiju. Kopā ar sievieti uz Krieviju dzīvot pārcēlās viņas vīrs Igors un abu kopīgais dēls Kristofers. Mākslinieces vecākais dēls palika Latvijā.

Sociālajā tīklā ”Instagram” atbildot uz fanu uzdotajiem jautājumiem, Liene atklāja, ka Latvijā palikušais dēls Sebastians Matiass vairāk nav vecvecāku aizbildniecībā, bet devies dzīvot uz tik daudzu sapņu zemi Ameriku.

Divpadsmit gadus vecais zēns izlēmis par labu krasai dzīves maiņai. Dziedātājas dēls jau no jūlija atrodas Amerikā, kur puisēns dzīvo kopā ar tēvu. Sebastians Amerikā iestājies labā skolā un gaida mācību gada sākumu.

Liene Greifāne nokrāso rozā matus!

Foto: Instagram.com/lienegreifane/

Liene faniem saka, ka Sebastjans jeb Sebītis, kā viņu mīļi dēvē Liene, vēlas padzīvot kopā ne tikai kopā ar mammu, bet arī ar tēvu.

Vecākais mākslinieces dēls dzima viņas pirmajā laulībā ar uzņēmēju Arti Bronušu, kurš jau labu laiku mitinās visu sapņu zemē.

Atrodoties tik tālu no Latvijas, Lienei neizdosies tik bieži satikt savu pirmdzimto, kā nekā aizlidot uz Ameriku vai atlidot no Amerikas nav tik lēts prieks.

5 komentāri