Liene Greifāne strādā, lai iekarotu Krievijas estrādi! Tuvākajā laikā dziedātāja izdos divus hitus

3 komentāri
Liene Greifāne strādā, lai iekarotu Krievijas estrādi! Tuvākajā laikā dziedātāja izdos divus hitus
INSTAGRAM

Dziedātāja Liene Greifāne ne tikai piedalās Krievijas šovā ”Ну-ка все вместе”, bet drīzumā plāno publikai prezentēt divus potenciālos hitus krievu valodā. Par vienu no dziesmām māksliniece paziņo ar sociālo tīklu palīdzību sakot, ka nedēļas izskaņā dosies uz ierakstu studiju.

Jau ziņojām, ka drīzumā Liene izdos duetu ar reperi Dr.Dill. Dziesmai dots nosaukums ” Еду к тебе” ( braucu pie tevis). Māksliniece neslēpj, ka drīzumā būs hita prezentācija un tam sekos videoklipa filmēšana.

”Domāju par karjeru! Lai viss izdotos maksimāli labi, televīzijas ekrānos jāparādās pēc iespējas biežāk.” Greifāne par filmēšanos Krievijas šovā

Liene uzskata, ka, pateicoties šovam, hītam būs iespējas sevi pierādīt plašākai auditorijai un iemantot savu klausītāju.

Liene Greifāne par Krievijas šova filmēšanu, aizkulisēm, draudzībām un Nikolaju Baskovu

”Priecājos, ka pagājušajā gadā paklausīju intuīcijai un neizdevu dziesmu krievu valodā, laikā, kad biju uzaicināta sēdēt žūrijā Baltkrievijas jauno izpildītāju konkursā ”Slāvu bazārs,”stāsta Liene.

Toties otrā dziesma tapusi sadarbībā ar Moldovas Eirovīzijas zvaigzni Maksimu Zavidia. Dziedātājs 2016 un 2019. gadā bija viens no savas valsts spilgtākajiem censoņiem, bet tā arī neieguva iespēju prezentēt valsti lielajā finālā.

Lai informētu atbalstītājus par gaidāmo kopdarbu, mākslinieki uzņēmuši jautru video.

Ar mūziķi Liene iepazinusies šova ”Ну-ка все вместе” filmēšanas laikā un sadraudzējusies.

”Es un skaistulītis Maksims Zavidia dosimies uz studiju, lai ierakstītu kopīgu dziesmu. Tā būs bomba,” sociālajos tīklos raksta Liene.

Kopdziesmai dots nosaukums ”Между нами” (starp mums), skaņdarbs stāstīs par mīlestību.

Runājot par nākotnes karjeru, Liene cer, ka viņai būs iespēja sākt pelnīt naudu valstī, kurā dzīvo, to palaist garām viņa nedomā, tāpēc izmanto šova doto atpazīstamību, lai veidotu savu karjeru Krievijā.

Liene Greifāne ir sašutusi par Kattie uzvaru ”X Faktorā” un kaunina latviešus

3 komentāri