Liene Greifāne atgriezusies Maskavā. Kā pagājis dēla apciemojums Ņujorkā?

10 komentāri
Liene Greifāne atgriezusies Maskavā. Kā pagājis dēla apciemojums Ņujorkā?
INSTAGRAM

Dziedātāja, režisore Liene Greifāne teju divas nedēļas viesojās Amerikā pie vecākā dēla Sebastiana Matiasa. Ceļojuma laikā mūziķe paspēja ne tikai pavadīt laiku kopā ar dēlu, bet arī satikt draugus. Nu Liene devusies atpakaļ uz Maskavu.

Reizi gadā Liene dodas uz Ameriku, lai satiktu četrpadsmit gadus veco dēlu Sebastianu Matiasu, kas dzimis mūziķes pirmajā laulībā. Jaunietis jau vairākus gadus dzīvo Ņujorkā un mācās prestižā skolā.

Liene Greifāne devusies uz Ameriku, lai satiktu vecāko dēlu

Arī šogad Liene Greifāne būs populāra Krievijas šova žūrijā

Sociālajos tīklos Liene atklāj, ka šis ir dēla pēdējais gads pamatskolā, viņai tas liekas biedējoši, jo parāda, cik ātri aug bērni. Slavenība neslēpj, ka lepojas ar vecāko dēlu un viņa panākumiem.

Auguma ziņā puisis jau pāraudzis māti. Mūziķe smejas, paziņojot, ka bērni tik ātri aug, bet viņa vismaz nemainās un izskatās jauna.

Nezūdošās jaunības noslēpums slēpjas ”Keto” diētā un jogā. Tāpat arī krēmos, skrubjos un sejas maskās, tas viss tiek lietots mājās, neapmeklējot skaistumkopšanas salonus. Lielu paldies Liene saka arī gēniem.

Foto: Liene Greifāne pārsteidz ar īpaši seksīgu skatuves tērpu

Šoreiz Liene uz Ņujorku devās, ņemot līdzi jaunāko dēlu Kristoferu, lai brāļi varētu kopā pavadīt laiku. Mūziķes dēli brauca ar skrituļslidām, spēlēja ģitāras un kur nu bez futbola un pastaigām!

Vērojot dēlu saskaņu un kopā pavadītos mirkļus, Liene jutās laimīga.

Pat pēc nedēļas Ņujorkā slavenība nevarēja ieiet normālā ritmā un jau ap desmitiem vakarā jutās nogurusi un vēlējās gulēt. Ķermenis nespēja pāriet uz Ņujorkas laiku.

Slavenība atklāj, ka dievina rītus, ik rītu viņa atver acis ar pateicību Dievam, ka pamodusies un var būt kopā ar mīļajiem.

”Domāju par karjeru! Lai viss izdotos maksimāli labi, televīzijas ekrānos jāparādās pēc iespējas biežāk.” Greifāne par filmēšanos Krievijas šovā

Liene izbrīvēja vakaru, lai satiktu sabiedrības dāmu, skaistumkaralieni Simonu Kubasovu-Prakašu un dotos izklaidēties uz restorānu.

Izklaides un laiks ar dēlu nelika aizmirst arī par gaidāmajiem darbiem. Lienes šī gada mērķis ir uzņemt psiholoģisku trilleri.

Jau informējām, ka  filmā galvenajās lomās būs redzami populāri Krievijas aktieri.

10 komentāri