Liene Greifāne ar sarkano diplomu absolvē augstskolu Maskavā; dziedātāju izlaidumā knapi var atpazīt

200 komentāri
Liene Greifāne ar sarkano diplomu absolvē augstskolu Maskavā; dziedātāju izlaidumā knapi var atpazīt
FACEBOOK

Dziedātāja Liene Greifāne, kura jau vairākus gadus mitinās Krievijā, sociālās saziņas tīklā “Facebook” palepojusies ar kādu sasniegumu – viņa absolvējusi augstskolu un to paveikusi ar izcilību.

Uz dzīvi Maskavā, kur viņa mitinās kopā ar vīru Igoru un abu kopīgo dēlu Kristoferu, dziedātāja Liene Greifāne pārcēlās 2016. gadā un nekavējoties Vissavienības Kinematogrāfijas institūtā sāka studēt režiju.

Nu Lienei diploms ir kabatā, un par to viņa paziņojusi arī atbalstītājiem sociālajos tīklos.

”Nu ko, pieci gadi ir pagājuši, eksāmeni nolikti uz augstajām ballēm, sarkanais diploms kabatā. Paldies visiem, kuri atbalstīja un ticēja,” viņa vēstījusi ”Facebook”.

Vēlāk Liene “Instagram” vēstīja, cik daudz viņai nozīmē šis diploms: “Eksāmeni nolikti, darbi pabeigti un diploms saņemts. Sarkanais diploms man nozīmē ļoti daudz, ne tik daudz atzīmju kā nozīmes ziņā.

Šobrīd ar šo diplomu varu saukties ne tikai par profesionālu režisoru, bet arī pasniegt, kā arī saņemt iespēju uzturēšanās atļaujai Krievijā, lai turpinātu strādāt nozarē.

Paldies visiem, kuri atbalstīja, ticēja, uzmundrināja un bija līdzās.

Tomēr uzmanību piesaistījis vēl kas – dziedātājas izskats fotogrāfijās tik ļoti mainījies, ka pirmajā acumirklī viņu knapi var atpazīt.

200 komentāri