Lieliski jaunumi ”Prāta vētras” faniem: grupa izdevusi jaunu dziesmu

Komentāri

Latviešu grupa “Prāta Vētra” sadarbībā ar igauņu apvienību “Ewert and the Two Dragons” radījuši kopīgu dziesmu “We Wait for the Light”. Dziesma kopš šīs nedēļas dzirdama visu Baltijas valstu radiostacijām.

Ir pagājis vairāk nekā gads kopš Renārs Kaupers un Everts Sundja uz pāris dienām ieslēdzās virtuvē un sāka strādāt pie kādas dziesmas skices. Abiem ”virtuves biedriem” pa šo laiku pievienojušies vēl septiņi līdzautori, un divu grupu – ”Ewert and the two dragons” un ”Prāta vētra” – sadarbības rezultātā tapusi dziesma ”We wait for the light” .

Ieraksta pirmais posms notika Tallinā, vēlāk dziesma ieguva jaunas melodiskas līnijas, bet tad uz vairākiem mēnešiem darbs pie tās apstājās.

Palīgā nāca zviedru draugi Povels Olsons un Davids Larsons, kuri iepriekš ir piedalījušies arī dziesmas ”Debesis iekrita tevī” aranžēšanā.

Abu grupu solisti pirmdienas, 2. oktobra, pēcpusdienā viesojās radio “Star FM”, kur dziesma piedzīvoja īpašu pirmatskaņojumu – tā tika izpildīta akustiskajā versijā.

Video: “We Wait for the Light” akustiskā versija

 

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl