Lieliski jaunumi ”Prāta vētras” faniem: grupa izdevusi jaunu dziesmu

Komentāri

Latviešu grupa “Prāta Vētra” sadarbībā ar igauņu apvienību “Ewert and the Two Dragons” radījuši kopīgu dziesmu “We Wait for the Light”. Dziesma kopš šīs nedēļas dzirdama visu Baltijas valstu radiostacijām.

Ir pagājis vairāk nekā gads kopš Renārs Kaupers un Everts Sundja uz pāris dienām ieslēdzās virtuvē un sāka strādāt pie kādas dziesmas skices. Abiem ”virtuves biedriem” pa šo laiku pievienojušies vēl septiņi līdzautori, un divu grupu – ”Ewert and the two dragons” un ”Prāta vētra” – sadarbības rezultātā tapusi dziesma ”We wait for the light” .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieraksta pirmais posms notika Tallinā, vēlāk dziesma ieguva jaunas melodiskas līnijas, bet tad uz vairākiem mēnešiem darbs pie tās apstājās.

Palīgā nāca zviedru draugi Povels Olsons un Davids Larsons, kuri iepriekš ir piedalījušies arī dziesmas ”Debesis iekrita tevī” aranžēšanā.

Abu grupu solisti pirmdienas, 2. oktobra, pēcpusdienā viesojās radio “Star FM”, kur dziesma piedzīvoja īpašu pirmatskaņojumu – tā tika izpildīta akustiskajā versijā.

Video: “We Wait for the Light” akustiskā versija

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl