Lieliski jaunumi ”Prāta vētras” faniem: grupa izdevusi jaunu dziesmu

Komentāri

Latviešu grupa “Prāta Vētra” sadarbībā ar igauņu apvienību “Ewert and the Two Dragons” radījuši kopīgu dziesmu “We Wait for the Light”. Dziesma kopš šīs nedēļas dzirdama visu Baltijas valstu radiostacijām.

Ir pagājis vairāk nekā gads kopš Renārs Kaupers un Everts Sundja uz pāris dienām ieslēdzās virtuvē un sāka strādāt pie kādas dziesmas skices. Abiem ”virtuves biedriem” pa šo laiku pievienojušies vēl septiņi līdzautori, un divu grupu – ”Ewert and the two dragons” un ”Prāta vētra” – sadarbības rezultātā tapusi dziesma ”We wait for the light” .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieraksta pirmais posms notika Tallinā, vēlāk dziesma ieguva jaunas melodiskas līnijas, bet tad uz vairākiem mēnešiem darbs pie tās apstājās.

Palīgā nāca zviedru draugi Povels Olsons un Davids Larsons, kuri iepriekš ir piedalījušies arī dziesmas ”Debesis iekrita tevī” aranžēšanā.

Abu grupu solisti pirmdienas, 2. oktobra, pēcpusdienā viesojās radio “Star FM”, kur dziesma piedzīvoja īpašu pirmatskaņojumu – tā tika izpildīta akustiskajā versijā.

Video: “We Wait for the Light” akustiskā versija

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl