Līdz martam jākļūst vēl daiļākai! Kāpēc Liene Šomase aktīvi sākusi apmeklēt sporta zāli?

3 komentāri
Līdz martam jākļūst vēl daiļākai! Kāpēc Liene Šomase aktīvi sākusi apmeklēt sporta zāli?
INSTAGRAM

Jau nepilnu mēnesi sociālā uzņēmēja, dziedātāja Liene Šomase aktīvi pievērsusies sporta zāles apmeklējumiem. Māksliniece teju katru rītu sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas vai uzmundrinošus ”Instagram” stāstus no sporta zāles.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Liene atklāja, ka sportam pievērsusies, jo visu savu laiku veltījusi ”Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas” attīstībai, darbam ar bērniem un aizmirsusi par sevi.

Kā savu sporta treneri Liene izvēlējusies spēkavīru Raivi Vidzi, kurš viņu ne tikai motivē sportot, bet sniedz draudzīgus padomus veselīga dzīvesveida nostiprināšanai.

“Pateicoties sarunām ar Raivi, sapratu, ka kaut kas jāsāk darīt savā labā, tā atgriezos pie sporta. Man ļoti patīk sportot, kādreiz daudz sportoju, pēdējos divus gadus biju šo nodarbi nolikusi pie malas. Sporta zāli apmeklēju 4-5 reizes nedēļā un trenējos 1.30 vai pat 2 stundas,” tā Liene.

Sākumā bijis grūti izpildīt vingrinājumus, kā nekā ilgi nekas netika darīts, visas sportiskās aktivitātes tika veiktas tikai pie dabas. Nu jau Liene iejutusies sporta zālē un arī vingrinājumi sagādā prieku.

Mākslinieci pat nebiedē agrā celšanās no rītiem, kamēr citi gatavojas doties uz darbu, Liene jau svīst sporta zālē un velta atbalstītājiem smaidus, pozitīvus vārdus.

“Kopš man piedzima meitiņa mainījās mani celšanās paradumi. Vairāk neguļu līdz vieniem vai diviem dienā kā tipiski mākslinieki. No rīta aizvedu meitu uz skolu un uzreiz braucu uz sporta zāli. Tāpat man kā sociālajai uzņēmējai ir jāapmeklē dažādas konferences, tāpēc celšanās no rīta ir nieks,” smaidot stāsta Liene.

Liene Šomase publisko kopbildi ar iemīļotās filmas ”Emīla nedarbi” zvaigzni Emīlu

 

View this post on Instagram

 

#Šomissporto❤️ #trx #LieneŠomase @liene_somase #Lifeisgood❤️ #sportlife #Inlove #singer? #Lastella

A post shared by Liene (@liene_somase) on

Sociālā uzņēmēja sevi no rīta celties motivē ļoti vienkārši, viņa vēlas sākt rītu skaisti. Liene ir droša, ja uz dzīvi skaties skaisti, saki paldies katrai dienai, motivācija nav jāmeklē, tā vienkārši uzrodas pati.

”Martā man jāuzstājas Sočos, gribu būt vēl daiļāka, gribu nomest lieko svaru un iegūt vēl skaistāku ķermeni. Kurš gan nevēlas skaistu ķermeni? Galvenais ir laba pašsajūta,” sporta zāles apmeklējuma mērķi neslēpj Liene.

Liene ne tikai pievērsusies sportam, bet arī sākusi veselīgi ēst, nereti pusdienās tiek ēsti salāti, kuri sastāv no avokado, gurķa, apelsīna un tunča.

Raivis Vidzis mūziķei uzrakstījis pārtikas produktus, kurus lietot ēdienkartē, Liene ievēro trenera norādījumus un ēd veselīgi, kā arī garšīgi.

Sociālajā tīklā mūziķe pat uztaisījusi mirkļa birku #šomissporto, kuru izmanto pie visiem saviem sportiskajiem ierakstiem.

Vai dziedātāja Liene Šomase drīzumā iestūrēs laulības ostā?

Toties iekšējo mieru dziedātāja iegūst, pateicoties labai, mierīgai, harmoniskai mūzikai, laika veltīšanai sev un, protams, elpošanai. Liene pievērsusies padziļinātai tehniskajai elpošanai, kas sabalansē iekšējo ķermeni un prāta mieru.

Sports, veselīga ēšana, padziļināta tehniskā elpošana nostiprina gan miesu, gan garu.

Liene aicina ikvienam mīlēt dzīvi un baudīt visu, ko dzīve sniedz!

3 komentāri