Līdz ”Eirovīzijas” finālam viss būšot sadzijis! Samanta Tīna spiesta slēpt seju aiz medicīnas maskas

29 komentāri
Līdz ”Eirovīzijas” finālam viss būšot sadzijis! Samanta Tīna spiesta slēpt seju aiz medicīnas maskas
INSTAGRAM

Dziedātāja Samanta Tīna nedēļas sākumā sociālajos tīklos publiskojusi video, kurā viņa redzama ar medicīnas sejas masku. Redzētais licis satraukties daudziem viņas atbalstītājiem, vai veselības ligu dēļ apdraudēta dziedātājas dalība ”Eirovīzijā”.

”Šodien ir pirmā diena, kad esmu izgājusi ārpus mājas, un šis ir vienīgais labākais risinājums, lai nepievērstu sev lieku uzmanību ar savu skaisto žoklīti,” “Instagram” īsajos stāstiņos, kas publiskai apskatei pieejami 24 stundas, publicēja video, kurā redzama ar medicīnas sejas masku, nedēļas sākumā skaidroja dziedātāja.

Redzētais raisījis bažas, vai apdraudēta Samantas Tīnas dalība ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā?

Kā skatuves māksliniece steigusi skaidrot, līdz konkursa finālam ”viss būs sadzijis un savās dabīgajās krāsās”.

”Atveseļošanās noris ļoti labi, veiksmīgi. Bet ir šādi tādi vizuāli defekti, kas ir jāpiecieš. Bet, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus,” atbalstītājiem ziņo Samanta.

Jau ziņots, ka Samanta Tīna kopā ar vēl astoņiem izpildītājiem kvalificējusies ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālam, kas notiks 8. februārī un kurā noskaidros, kurš iegūs tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā maijā Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

29 komentāri