Lauris Reiniks kopā ar māsu Rūtu pēc desmit gadiem iedzied duetu

2 komentāri
Lauris Reiniks kopā ar māsu Rūtu pēc desmit gadiem iedzied duetu
Publicitātes foto

Ar jaunu muzikālu veikumu šonedēļ klausītājus iepriecinājis populārais dziedātājs Lauris Reiniks, kurš duetā ar māsu Rūtu Reiniku ierakstījis Mārtiņa Freimaņa dziesmu ”Tā tas, mās’”. Šī ir Reiniku pirmā ierakstītā kopdziesma, kas seko 2008. hitam ”Es esmu tev dzīslās”.

”Šī bija pirmā ”Tumsas” dziesma, kas mani no sirds uzrunāja, un joprojām ir mīļākā grupas un Mārtiņa radītā dziesma. Tādēļ īpašs prieks bija to iedziedāt kopā ar savu māsu, kurai arī šī dziesma ir mīļa,” norāda Lauris Reiniks.

”Tā tas, mās’” ir ceturtā no 12 dziesmām, ko no dzīves pāragri aizgājušajam mūziķim un dzejniekam Mārtiņam Freimanis veltītā albumā ”Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” ierakstījuši Latvijā populāri mūziķi.

Lauris Reiniks un Rūta Reinika ”Tā tas, mās’”

Atgādinām, ka Laura un Rūtas Reiniku kopīgi ierakstītā dziesma ”Es esmu tev dzīslās”, kas kļuva par hitu, tika ierakstīta 2008. gadā.

Šonedēļ tiks publicēta Freimaņa dziesma ”Ne jau tu, ne jau es” grupas ”Musiqq” versijā.

Jau ziņots, ka maija beigās tiks izdots no Freimaņa dziesmu albums ”Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”, kurā Mārtiņa dziesmas savās versijās pārdziedājuši tādi izpildītāji kā ”Rīgas Modes”, ”Musiqq”, ”Labvēlīgais tips” un Elza Rozentāle, Ivo Fomins, Aija Andrejeva, ”Z-Scars”, ”Līvi”, ”Refleksija” un Arturs Gruzdiņš, Kārlis Būmeisters, Olga Rajecka un arī Lauris un Rūta Reiniki. Tāpat iznāks arī apjomīga Daigas Mazvērsītes grāmata par Freimaņa dzīvi.