Lauris Reiniks koncertu starplaikā ciemojas Libānā

1 komentārs
Lauris Reiniks koncertu starplaikā ciemojas Libānā
instagram.com/laurisreiniks/

Iemīļotais dziedātājs Lauris Reiniks, kurš šoruden devies Latvijas koncerttūrē ”Es domāšu par tevi”, mēģinājumu un koncertu noslogojumā paguvis rast iespēju doties nelielā atpūtā uz siltajām zemēm. Šonedēļ skatuves mākslinieks baudījis Libānas sauli.

Par Libānā redzēto un piedzīvoto Reiniks atskaitījies arī saviem draugiem un faniem, publicējot foto un video savā ”Instagram” profilā.

”Beirūtā un Libānā viss ir droši, un uztraukumam tur braukt nav pamata! Kara sekas vēl ir redzamas daudz kur (militārā klātesamība arī jūtama, bet sargā), bet pilsēta atjaunojas joprojām, un to ir interesanti redzēt. Modernā arhitektūra sajaukumā ar drupām un senajām celtnēm.

Jāpiebilst, ka, ja esat bijuši Izraēlā un pasē jums ir Izraēlas vīza vai zīmogs, tad Libānā jūs, visticamāk, neielaidīs. Man bija jauna pase un Izraēlas zīmogs palika vecajā,” sociālajos tīklos atskaitās Reiniks.

??Beirutā un Libānā viss ir droši un uztraukumam tur braukt nav pamata! Kara sekas vēl ir redzamas daudz kur (militārā klātesamība arī jūtama, bet SARGĀ), bet pilsēta atjaunojas joprojām un to ir interesanti redzēt. Modernā arhitektūra sajaukumā ar drupām un senajām celtnēm. Jāpiebilst, ka, ja esat bijuši Izraēlā un pasē jums ir Izraēlas vīza vai zīmogs, tad Libānā jūs visticamāk neielaidīs. Man bija jauna pase un Izraēlas zīmogs palika vecajā ? Beirut and Lebanon is all safe and there should be no worries to visit this country. War consequences are still visible in many places but the city is constantly renovating and re-building and it is interesting to see it. Modern architecture mixed with ruins and old architecture. One note- if you have Israeli stamp or visa in your passport, your entry in Lebanon will be denied. I had a new passport, so my Israeli stamp left in the old one ? #beirut #lebanon #middleeast

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Colors between sun and rain… #lebanon #byblos #middleeast

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Trīs koncertus Reiniks jau aizvadījis, bet vairums vēl priekšā. Visu novembri un decembri dziedātājs ar enerģiskiem koncertšoviem viesosies Rēzeknē, Jēkabpilī, Preiļos, Valmierā, Madonā, Alūksnē, Ādažos un Liepājā. Lielais Rīgas koncerts tiks aizvadīts valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, Kongresu namā, kurā Laurim Reinikam uz skatuves pievienosies arī pārsteigumviesi – dziesmu partneri vai partneres, kuru vārdi tiks atklāti jau drīzumā.

1 komentārs