Lauris Reiniks iepriecina fanus Lietuvā un Igaunijā

3 komentāri
Lauris Reiniks iepriecina fanus Lietuvā un Igaunijā
INSTAGRAM

Ar muzikālu sveicienu mīlestības svētkos talanta cienītājus Lietuvā un Igaunijā iepriecinājis latviešu dziedātājs un aktieris Lauris Reiniks. 2004. gada hits ”Es tev apmulsis” beidzot ierakstīts arī kaimiņvalstu valodās.

Pirms desmit gadiem kā joku un eksperimentu Lauris Reiniks igauņu un lietuviešu valodā iedziedāja savu superhitu ”Es skrienu”, un tas izvērtās par negaidītu pavērsienu dziedātāja karjerā.

Dziesma lielā ātrumā kļuva tikpat populāra arī kaimiņvalstīs, un klausītāji gaidīja jaunas dziesmas, ko Reiniks ar prieku gadu gaitā arī dāvāja.

”Pat neticas, ka jau pagājuši 10 gadi, kopš sāku darboties Lietuvā un Igaunijā. Man prieks, ka esmu iepazīstinājis kaimiņvalstu iedzīvotājus ar daudzām savām labākajām latviešu dziesmām. Un viņi arī tās ir sapratuši un novērtējuši.

Esmu apbraukājis ar koncertiem Baltiju krustu šķērsu, un tā ir lieliska sajūta, kad cilvēki dzied tavas dziesmas līdzi citās valodās un klausītāji un fani Baltijas valstīs sadraudzējas savā starpā.

Esmu pārliecinājies, ka laba melodija aizkustina jebkuru, neatkarīgi no tautības vai valodas,” stāsta Reiniks.

Kā norāda Reiniks dziesma ”Es tev apmulsis” bijusi tā, ko lietuvieši un īpaši igauņi jau ilgi mudinājuši ierakstīt viņu valodās.

”Tagad to esam ”uzfrišinājuši”, un tā ir kā mana pateicība visiem klausītājiem Lietuvā un Igaunijā par mīlestību un atbalstu visus šos gadus. Lai tas ir arī kā Valentīndienas sveiciens visiem Latvijas igauņiem un lietuviešiem,” tā Lauris.

Dziesma Lietuvā startē ar nosaukumu ”Be tavęs nėra manęs”, bet Igaunijā – ”Üle Linnutee”, un romantiskajam skaņdarbam tapis arī videoklips.

Dziesmas 2020. gada video versijā galveno meitenes lomu atveido šarmantā Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane. Klipa režisore ir Aija Strazdiņa, operators Ivo Skanstiņš, bet scenārija autors un producents pats Reiniks.

Igauņu versija

Lietuviešu versija

Oriģinālā latviešu versija

3 komentāri