Laurim Reinikam Rēzeknes koncertā lielā saviļņojuma dēļ gadās misēklis

4 komentāri
Laurim Reinikam Rēzeknes koncertā lielā saviļņojuma dēļ gadās misēklis
Publicitātes foto

Savdabīgu misēkli pagājušajās brīvdienās piedzīvojis populārais skatuves mākslinieks Lauris Reiniks. Pieredzes bagātais dziedātājs, uzstājoties Rēzeknē, aizmirsis nodziedāt koncertturnejas galveno dziesmu. 

Reinikam saviļņojums par uzstāšanos 4. novembra vakarā Rēzeknes koncertzālē ”Gors” bijis tik liels, ka mūziķis izlaidis rudens koncertturnejas ”Es domāšu par tevi” tituldziesmu. Faniem pēc koncerta dziedātājs sirsnīgi atvainojies savā ”Instagram” profilā:

“Paldies Rēzeknei un Gors par lielisko uzņemšanu! Tik ļoti gaidīju tieši šo koncertu, ka no saviļņojuma izlaidu tūres tituldziesmu #Esdomāšupartevi. Pirmo reizi mūžā kaut kas tāds gadījās. Ļoti atvainojos. Bet es domāšu par tevi vienmēr, Rēzekne! Paldies!”

Atvainošanos viņa talanta cienītāji galvenokārt uzņēmuši ar sapratni, pavelkot uz zoba, ka “nākamajā koncertā Rēzeknē [jānodzied] par vienu dziesmu vairāk, un būs labi”.

#EsDomāšuParTevi #Rēzekne

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Novembrī un decembrī Reiniks ar enerģiskiem koncertšoviem viesosies Jēkabpilī, Preiļos, Valmierā, Madonā, Alūksnē, Ādažos un Liepājā.

Lielais Rīgas koncerts tiks aizvadīts valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, Kongresu namā, kurā Laurim Reinikam uz skatuves pievienosies arī pārsteigumviesi – dziesmu partneri vai partneres, kuru vārdi tiks atklāti jau drīzumā.

4 komentāri