Laurim Reinikam jauns hits – izdota komēdijas ”Jaungada taksometrs” tituldziesma

2 komentāri
Laurim Reinikam jauns hits – izdota komēdijas ”Jaungada taksometrs” tituldziesma
PUBLICITĀTES FOTO

Mūziķis, aktieris un TV šovu vadītājs Lauris Reiniks šonedēļ klausītāju vērtējumam nodevis jaunu singlu ”Viss labi būs”, kas ir arī režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas ”Jaungada taksometrs” tituldziesma.

”Biju ļoti pagodināts un priecīgs, kad no filmas veidotājiem saņēmu piedāvājumu ne tikai atveidot filmā galveno lomu, bet arī sakomponēt tituldziesmu ”Jaungada taksometram”.

Dziesmu sakomponēju šajā pavasarī Losandželosā, domājot par filmas sižetu un sajūtām, tomēr tā sanāca kā neatkarīgs darbs, par ko pašiem prieks.

”Viss labi būs” ir galvenā frāze un vēstījums, ko ik pa brīdim mums ir nepieciešams dzirdēt, lai cik tā nebūtu klišejiska. Īpaši grūtos brīžos. Ceru, ka dziesma iedvesmos un ļaus noticēt, ka viss būs labi,” stāsta Lauris Reiniks.

Dziesmas teksta autors ir Guntars Račs. Tai tapis arī videoklips, kura režisore Aija Strazdiņa un kas dod ieskatu gaidāmajā svētku filmā un tās sajūtās.

”Viss labi būs” oficiālais mūzikas video

”Viss labi būs”, līdzīgi kā citas Reinika dziesmas, ierakstīta arī igauniski (Koos on hea) un lietuviski (Viskas bus gerai) un šonedēļ nonāks arī pie klausītājiem kaimiņvalstīs.

Kā ziņots iepriekš, Laurim Reinikam romantiskajā komēdijā ”Jaungada taksometrs” uzticēta galvenā loma – viņš spēlē taksometra vadītāju Andreju, kurš, strādājot vecgada vakarā, piedzīvo dažādus aizraujošus notikumus. Filma Latvijas kinoteātros būs redzama no 30. novembra.

2 komentāri